In Memoriam Dr. J. P. Ton Kijkdagen PC-project Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van dit verdriet. Namens de Raad van Bestuur, K. Vuursteen Amsterdam Op 4 mei overleed dr. f.P. Ton (79), voormalig lid van de Raad van Bestuur van Heineken N. V. De heer Ton trad in 1954 in dienst als directeur van C.A. Cerveceria Heineken de Venezuela in Caracas. Hij werd per 1 april 1963 benoemd tot lid van de Raad van Bestuur van Heineken's Bierbrouwerij Maatschappij N.V., het huidige Heineken N. V. Nadat hij de eerste jaren leiding had gegeven aan de binnenlandse verkoop, werd hij in 1969 voorzitter van de divisie Internationaal en later voorzitter van de divisie Overseas. Buiten de vennootschap vervulde hij ondermeer zo'n tien jaar de functie van voorzitter van het Genoot schap van Reclame. In de tijd dat de heer Ton aan ons concern verbonden was, heeft de onderneming een krachtige groei en een voorspoedige ontwikkeling doorgemaakt. De heer Ton had een groot gevoel voor humor en toonde zich altijd een man met ervaring, inzicht, tact en vooral geduld. Ook was hij een persoon die altijd belangstelling voor de medemens toonde. Zoeterwoude Eind april zijn in alle vestigingen van Heine ken kijkdagen geweest voor het nieuwe pc-privé project van de Heineken Computer Vereni ging. Veel mensen kwamen De kijkdag voor de medewerkers in Zoeterwoude werd gehouden in Hotel Groenendijk aan de Hoge Rijndijk kijken naar de opgestelde ap paratuur en informeerden naar de verschillende mogelijkheden van financiering. Alle bezoe kers kregen een informatiemap mee naar huis met een bestel formulier dat ze vóór 7 mei konden insturen. Eind juni kan de gevraagde apparatuur worden afgehaald bij de Heineken-vestiging die op het bestelformulier is aangegeven.

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 3