Amstel Karaoke Nieuwe video Nieuw etiket Bokma-fles Evenementenpost Eerste lustrum Rijwiel Toer Club BOKMA 1 De Amstel Karaoke Show is in juni op de vol- geilde data in deze horecabedrijven te beleven: Candlelight, De Bilt 4/6 Wapen van AJrrere, Almere 5/6 Café Oude Dikke Dries, Utrecht 516 Café De Brouwer, Moergestel 12/6 De Kamp, Woudenberg 12/6 Bowline. Centrum, Veendnm 14/6 Café De Berk, Heérhugo waard 18/6 De l'luum, Stokkum 18/6 Ursula Sjicjfrtöpg, ftietfwvggrf 19/6 Bar In d^pief Oirsbeek fL) 20/6 ti^Gnrniii) Wmirffichem 20/6 Sportcomplex De Braken, Boxtel 24/6 Contactbiertje, Zoeterwoude Zoeterwoude De afdeling Concern Distributie Logis tiek heeft een Engelstalige vi deofilm laten maken over phy- sieke distributie in Nederland. De titel: 'The art of Physical Distribution: a Heineken Mas terpiece'. De door de Heineken Audiovisuele Dienst geprodu ceerde film is met name be doeld ter ondersteuning van presentaties van Concern Dis tributie Logistiek aan gasten uit binnen- en buitenland. De afdeling adviseert de Heineken- werkmaatschappijen over dis tributie en logistieke zaken. De video start met een bekopte uitleg over het brouwen en af vullen van onze bieren. Daarna wordt de distributie ervan ge toond in de horeca-, thuisver- bruik- en export-markten. In de film wordt toegelicht hoe de distributiekanalen zijn opge bouwd en hoe transport, opslag en handling worden uitge voerd. Voor meer informatie over de videofilm kan contact worden opgenomen met de afdeling Concern Distributie Logis tiek via toestel 7488 in Zoeter woude. Belangstellenden kun nen daar terecht voor het lenen van een kopie. Zoetermeer "De Bokma-fles is nu 100% vierkant", zo meldt Bols Benelux in een pas ver schenen promotiebrochure. Centraal daarin staat het nieu we vierkante etiket op de fles sen Bokma jonge Graanjene ver. Op het etiket staat ondermeer een afbeelding van de contouren van de stad Leeuwarden omstreeks 1826. Daarmee wordt verwezen naar de rijke geschiedenis van het merk Bokma. De brochure kondigt tegelijker De komende periode vinden ondermeer de volgende evene menten plaats, die door een van de merken van ons con cern worden gesponsord: Mei: 26 t/m 30 28 Juni: 5 12 en 13 19 20 23 t/m 27 Olympische zeilregatta, Medemblik Jazzfestival Apeldoorn, 's avonds Lieverdjes voetbaltoernooi voor reclame bureaus,RKAVIC, De Escapade, Amstelveen Poetry in 't Park, Park Euromast, Rotterdam Amstel Landsfinale Ned. biljartcompetitie voor teams, Sporthal Schuilenberg, Leonore hof 3, 9.00-22.00 uur, Amersfoort, toegang gratis Herdenking Beleg en verdediging Willem stad (NBr), Benedenkade 12, 14.00-23.30 uur Ronde van Zoeterwoude (wielrennen), start en finish Schenkelweg Champion Arnhem (concours hippique), Sportcentrum Papendal Bunnik De Rijwiel Toer Club van Vrumona bestaat dit jaar vijf jaar. Een lustrum dat op verschillende manieren ge vierd wordt. In maart hield de RTC een gezellige feestavond en begin deze maand werd rondom Zeist een gezinsfiets tocht gehouden. In juni volgt een tweedaagse toertocht naar het Overijsselse Haarle. Bij de achterpagina: 'Bloemen houden van mensen', was jarenlang een bekend ge zegde. Andersom geldt dit ook. Voor attracties als De Flo- riade en De Keukenhof en voor bloemencorso's bestaat er al tijd grote belangstelling uit binnen- en buitenland. Op de achterpagina een foto uit 1928 van een Heineken vrachtwa gen, die met bloemslingers is omgetoverd tot praalwagen. tijd de nieuwe reclame-cam pagne 100% Bokma' aan. Daar in wordt benadrukt dat Bokma staat voor 100% kwaliteit, 100% traditie, 100% graan en dat de jenevers voor 100% eer lijk en 100% zuiver zijn. De eer ste advertentie heeft als thema '100% Graan'. De bijbehorende foto laat een korenveld in de vorm van een vierkante Bok ma-fles zien. Dit beeld onder streept dat Bokma Jonge Graan jenever volledig is gestookt uit granen. 8 2 6 T 0 N G E graanjenever ,„Nce r,»AA*JENtVf" „OKMA )°NC c„ANtN 'S VO°'1 VARAAN „stookt EN OANKI V X,,, ONU.** KA.AKTK. 1 X I S -- --

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 31