Gezamenlijk afscheid vijftien medewerkers 25 jaar J. Bonte Afscheid L.K. Litzau Den Bosch In het Heineken Ontspannings Centmm (HOC) vond 2 april een gezamenlijk af scheid plaats van vijftien me dewerkers. Het ging hierbij om de heren A.W. Becks, B. Soto Pereira, C.W. Schuurmans, J. Vazquez Duran, L.F.M. Sper- ber, J. de Benis, A.J.W. van Nu- enen, M.H. van Munster, L.J. Houet, L. Timmermans, P.J. Leenders, L.H. Timmermans, F. Donkers, J.MJ. Verheyen en j.H. v.d. Wiel. Het was voor de zevende keer dat er afscheid werd genomen van een groep collega's, die gebruik maakt van de vertrekregeling voor ou dere werknemers. De mannen werden, vergezeld van hun partners, ontvangen door de bedrijfsleiding, de be trokken afdelingschef en de ei gen chef. Tijdens de vooront vangst sprak de heer De Voogd hen toe. Hij bood de partners een bloemetje aan. Na het ge zamenlijke diner ging de recep tie van start. Daar kwamen veel collega's en oud-collega's naar toe om de vijftien scheide nde medewerkers de hand te drukken. De afscheid nemende mannen hebben gezamenlijk al heel wat Heineken-jaren achter de mg. De heer Becks, tot voor kort verpakkingsspecialist op de afdeling Verpakken, heeft er 29 dienstjaren op zitten. De heer Soto Pereira, bedienings man op de afdeling Verpakken, heeft dertien jaar bij Heineken gewerkt. De heer Schuurmans heeft een dienstverband van achttien jaar achter de mg. Hij was tot zijn vertrek admini strateur Verpakken. De heer Vazquez Duran is eveneens be dieningsman op de afdeling Verpakken geweest. Hij heeft dertien dienstjaren achter de mg. De heren Sperber, De Benis en Van Nuenen waren respec tievelijk verpakkingscontro leur en tapper op de afdeling Verpakken. De mannen heb ben respectievelijk 23, 22 en 22 jaar bij ons concern gewerkt. Van Munster en Houet werk ten als bedieningsman op de af deling Verpakken en als veld werker Kelders (afdeling Brouwen). De mannen hebben respectievelijk 14 en 16 jaar bij Heineken gewerkt. De heren Timmermans en Leenders werkten respectievelijk als vorkheftmckchauffeur Maga- Zoeterwoude De heer J. Bonte, chef Storingsploeg Onderhoud Produktie Installaties, was 1 april 25 jaar in dienst van Hei neken. Dezelfde dag werd zijn receptie gevierd in De Hooiberg in Zoeterwoude. Na de voor ontvangst door de bedrijfslei ding werd de jubilaris toege sproken door diverse personen. De heer Ten Hoor ging met na me in op de carrière van Joop Bonte. Van de tijd dat hij me dewerker was in tijdelijke dienst tot aan zijn huidige func tie. De heer Van Knippenberg sprak over de 'persoon Joop Bonte'. Hij noemde hem een be trokken mens, een sociaal lei dinggevende en een doorzetter. De heer Trijzelaar bood na mens de Storingsdienst een ca deau aan. De heren Van Dijk en Zijlstra voerden een sketch op waarin de loopbaan van de heer Bonte op een persoonlijke ma nier werd belicht. Rotterdam De heer L.K. Lit zau nam 29 april afscheid van zijn collega's in Rotterdam. Hij was in gezelschap van zijn echt genote en zoon. Leen Litzau werkte de laatste negen maan den als chef Postkamer in het kantoor aan de Crooswijkse- singel. Daarvoor heeft hij in Rotterdam gewerkt als groeps leider Verkoopbinnendienst. Ook heeft hij nog een tijd in Zoeterwoude op de afdeling Credieten gewerkt. Veel van Leens oud-collega's uit Zoeter woude en Rotterdam waren 29 april naar de receptie gekomen om hem de hand te schudden. Op uitdrukkelijk verzoek van Leen werden er tijdens de re ceptie geen toespraken gehou den. Hij richtte wel zelf het woord tot de bezoekers. Tij dens zijn speech bedankte hij ook zijn echtgenote voor de on dersteuning en het begrip voor zijn werk bij Heineken. De me dewerkers van de Crooswijkse- singel en al zijn oud-collega's uit Zoeterwoude verrastten het echtpaar Litzau daarna met een kleurentelevisie.

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 28