Overleden In Memoriam D. Kouwenberg In Memoriam R. Kampman Mede namens mijn familie wil ik iedereen heel hartelijk bedanken voor de goed verzorgde dag en gezel lige receptie ter gelegenheid van mijn 50-jarig jubileum. Het was een prachtige dag! Leen Kroep Hiermee wil ik, mede namens mijn echtgenote, de directie van Heine- ken hartelijk bedanken voor het drankenpakket en de mooie bloe men die wij ter gelegenheid van on ze 40ste trouwdag mochten ontvan gen. Ook wil ik mijn waardering uitspreken voor de bijzondere wijze waarop de heer L. Kregel gedurende al die jaren dat ik van de HIR ge bruik moest maken, het contact heeft onderhouden. C.P. van de Velde Mede namens mijn vrouw wil ik de directie hartelijk bedanken voor het prachtige bloemstuk dat wij moch ten ontvangen ter gelegenheid van het bereiken van mijn pensioenge rechtigde leeftijd. Ook willen wij mevrouw Van Kooten hartelijk be danken voor haar bezoek aan ons. P. Martini De viering van het 50-jarig huwelijks feest is voor mijn vrouw en mij een onvergetelijke happening geworden. Door de aanwezigheid van onze kin deren, kleinkinderen, andere fami lieleden en veel kennissen is het een geslaagd festijn geworden. Maar dat was mede te danken aan de at tentie die mevrouw Van Kooten ons namens Heineken bezorgde. Voor die rijke verrassing betuigen wij als nog graag onze erkentelijkheid. Ben Lamboo Nu per 1 april 1993 mijn VUT-pe- riode is overgegaan in het gepensio neerd zijn, wil ik nogmaals mijn waardering betuigen aan al de colle ga's waarmee ik destijds veel con tact heb gehad. Dat waren mede werkers in de vestiging Amsterdam en in Zoeterwoude. Zij hebben het mij mogelijk gemaakt in goede ver standhouding mijn werkzame perio de bij Heineken te kunnen uitvoe ren. Hiervoor ook namens mijn vrouw oprechte dank. Bijzondere dank aan de heren Wijhenlte en Van de Merbel, alsmede aan mijn naaste medewerkers Kramer en Hendriks. Ik hoop van ganzer harte dat het concern in de toekomst in staat zal kunnen zijn het hoge niveau te handhaven ten gunste van de huidi ge medewerkers en de gepensioneer den. Hierbij wil ik ook mevrouw Van Kooten bedanken voor haar correcte begeleiding rond mijn pen sionering. Tot slot een goede ge zondheid en werkkring voor u allen. G.L. Renes Graag wil ik van deze gelegenheid gebruik maken om, mede namens mijn vrouw en familie, iedereen hartelijk bedanken voor de zeer goed verzorgde receptie naar aanlei ding van mijn afscheid op 23 febru ari. Het is voor ons een onvergetelij ke dag geworden. Onvergetelijk door uw persoonlijke belangstelling en de vele reacties in de vorm van bloemen, cadeaus, telegrammen en brieven. Mijn speciale dank ook voor Ton v.d. Vlugt van Personeels zaken voor de wijze waarop hij be geleiding gaf aan dit afscheid, Ad Sinkeldam voor de fantastische fo toreportage, directie, collega's en personeel van drankenhandel Holland Noord te Alkmaar voor de geweldige samenwerking en vriendschap. C.A.f. Bei Mede namens mijn vrouw en kinde ren wil ik graag de directie van Hei neken hartelijk bedanken voor het mooie bloemstuk en de attentie, die wij voor ons 50-jarig huwelijksjubi leum mochten ontvangen. Het was een onvergetelijke dag! De heer en mevrouw f. Hattu Mede namens mijn vrouw en kinde ren wil ik iedereen hartelijk danken voor de belangstelling bij mijn af scheidsreceptie op 28 april. Het was een onvergetelijke dag, die ons heel lang bij zal blijven. Ook nog harte lijk dank voor de bloemen, cadeaus, kaarten en het gelukstelegram van degenen die door omstandigheden niet aanwezig konden zijn. Het zal voor mijn vrouw en mij een grote verandering zijn dat ik na veertig jaar niet meer naar de brouwerij ga. Maar ik kan nu wel meer tijd beste den aan mijn hobby's. Ik zal nog dikwijls terugdenken aan alle be kenden die ik in al die jaren heb le ren kennen. Theo Bulte, Mormickendam De heer J. Pruimboom (70) is overle den op 8 april. De heer Pmimboom is in dienst getreden op 16 mei 1940. Sinds 1 december 1987 was de heer Pmimboom met pensioen. Op 6 april is de heer P.B. Kuyvenho- ven (79) overleden. De heer Kuyven- hoven is in dienst getreden op 11 ju ni 1940. Hij is op 1 mei 1978 met pensioen gegaan. De heer J. Wals (75) is overleden op 9 april. De heer Wals is bij Coe- bergh in dienst getreden op 20 de cember 1939. Per 1 juni 1982 is hij met pensioen gegaan. De heer A.G. van Groningen (72) is overleden op 2 mei. De heer Van Groningen is in dienst getreden op 5 april 1965. Per 1 april 1986 ging de heer Van Groningen met pensioen. 27 Op woensdag 4 mei overleed Dick Kouwenberg na een verkeersonge val op 35-jarige leeftijd. Dick was ruim dertien jaar in dienst als Me chanisch Monteur op de Bossche vestiging. Dick Kouwenberg was een mstige, integere man waar je van op aan kon. Een medewerker die zijn vak goed beheerste. Een geliefde per soon bij zijn collega's, voor wie hij vaak insprong als het nodig was. Wij wensen zijn vrouw Ema en zijn dochtertjes Anke en Simone heel veel sterkte toe. Op 1 mei 1993 is de heer R. Kampman overleden in de leef tijd van 53 jaar. De heer Kampman trad op 29 april 1974 in dienst van Heineken als machinebankwerker te Amsterdam. Op 1 april 1982 is hij gaan werken als monteur Werktuigbouw in de brouwerij in Zoeterwoude. Daar was hij sinds 1 januari 1983 werk zaam als inspecteur. Gedurende zijn loopbaan hebben wij de heer Kampman leren kennen als een zorgzame, vakbekwame me dewerker. Tevens heeft hij als verte genwoordiger van de Industriebond FNV veel voor een groot aantal me dewerkers van Heineken betekend. Wij wensen de familie Kampman alle sterkte toe bij het dragen van dit verlies.

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 27