Onze dienst verlieten Dankbetuigingen (vervolg kroniek van pag. 23) Griekenland Mevrouw M. Hollemans is per 1 mei uitgezonden naar Griekenland. Hollemans was werkzaam als sec tion head Process Technology bij HTS in Zoeterwoude. Ze wordt nu Head Technological Dept. bij Athenian Brewery S.A. te Athene en volgt daarmee de heer Schellen op die naar Engeland is uitgezonden. China De heer W. de Vries is op 15 april teruggekeerd naar Nederland. Hij was in China werkzaam als chief engineer bij Shanghai Mila Brew Co. Ltd. te Shanghai. De heer N.W.L. Bmgman is per 1 mei uitgezonden als Engineer (Peak Assistance/Training) naar de brou werij in Shanghai. Kongo De heer R.L.M. Dierckx de Casterlé is per 1 mei 1993 definitief be noemd tot président directeur générale bij Brasserie de Brazzaville S.A. in Brazzaville te Kongo. De heer Th.A.M. Krebbeks is per 11 april 1993 uit Kongo teruggekeerd naar Nederland. Hier wordt hij seni or technological consultant Europa bij Heineken Technical Services in Zoeterwoude. Krebbeks werkte in Kongo als directeur technique bij Brasserie de Brazzaville S.A. te Braz zaville. Ile de la Réunion De heer B.D.J, van Rompu is per 1 mei 1993 van Ile de la Réunion te ruggekeerd naar Nederland. Van Rompu werkte hier als general ma nager bij Brasserie de Bourbon S.A. te St. Denis. Hij is benoemd tot di recteur Commercie bij Heineken Nederland B.V. in Zoeterwoude. De heer S. Hiemstra volgt Van Rompu op als general manager bij Brasserie de Bourbon S.A. op Ile de la Réu nion. Rwanda De heer N.A. Vervelde is per 1 april 1993 uit Rwanda teruggekeerd naar Nederland. Hier is hij aangesteld als hoofd Horeca Services bij Heineken Nederland B.V. De heer P.F.W. Smith is per 1 mei 1993 teruggekeerd naar Nederland. Hij was werkzaam als chef bouteil- lerie bij Bralirwa S.A. te Gisenyi. Zaïre De heer E.E.L. Lemaire is per 1 mei 1993 benoemd tot senior technolo gical consultant bij Heineken Tech nical Services in Zoeterwoude. Le maire werkte hiervoor in Zaïre als directeur des Opérations Interieur bij Bralima. Engeland De heer J.A.M. Schellen is per 4 mei uitgezonden naar Engeland. Schel len was werkzaam als head Techno logical Dept. bij Athenian Brewery S.A. te Athene, Griekenland. Hij wordt nu Heineken coördinator bij The Withbread Beer Co. in het En gelse Luton. Spanje De heer J.M.A. Nooij is per 19 mei 1993 uitgezonden als quality con troller naar El Aguila S.A. te Ma drid. Hij was hiervoor Heineken coördinator bij Whitbread in het En gelse Luton. Portugal De heer H.E.M. Tuyt is per 1 april 1993 uitgezonden naar Portugal. Hij was werkzaam als chef Bedrijfsbu reau in Zoeterwoude. Tuyt wordt in Portugal area export manager bij Refrigor Lda. te Lissabon. (Na een dienstverband van drie of meer jaar) Horecagebieden J.A. Karsten (Drankenhandel Rijssen) J. Meijers (Drankenhandel Arnhem Administratie) R. Smits (Verkoopkantoor Hoofddorp) J. v.d. Struys (Horeca Tap Service West/Midden Nederland) Rotterdam S.E. Barto (ETA Autosectie) Zoeterwoude Mw. S.W. Boer (Technical Documentation Centre) H. de Sitter (Support Heineken Technical Services) W.A. Vermaas (Process Automation Project Services) Mijn vrouw en ik willen u bijzonder bedanken voor de hartelijkheid en de generositeit die wij van u hebben mogen ondervinden tijdens mijn af scheidsreceptie. Wij zijn nog steeds wat overdonderd door het ons aan geboden afscheidsgeschenk, maar wij hopen daar te zijner tijd volop van te genieten. Wij kijken terug op een heerlijke middag getoonzet door vriendschap, gezelligheid en vrolijk heid. U allen maakte mijn afscheid tot één van de hoogtepunten van mijn jaren bij Heineken. Wat kan men zich nog meer wensen? G. van Schaik Hierbij bedanken wij de directie van Heineken voor het mooie bloem stuk en het drankenpakket die wij ter gelegenheid van ons 25-jarig hu welijk mochten ontvangen. Ook dank aan mevrouw Van Kooten die alles perfect geregeld heeft. Fam. P.J. van der Spek Hiermee bedank ik de directie en mevrouw S. van Kooten, ook na mens mijn vrouw, voor de prachtige plantenbak die ik heb mogen ont vangen voor mijn 65ste verjaardag. J.P. Brouwer Op 25 febmari waren wij 40 jaar ge trouwd en werden op die dag door Heineken gefeliciteerd en verrast met een prachtig bloemstuk en een drankenpakket. Onze oprechte dank daarvoor. Wij wensen Heine ken een goed jaar toe. J. Mes Langs deze weg wil ik mede na mens mijn vrouw, de directie van Heineken bedanken voor het mooie bloemstuk, de enveloppe met in houd en het drankenpalcket, die wij via mevrouw Wohlgemuth moch ten ontvangen ter gelegenheid van ons 60-jarig huwelijk. M. Voorhout Mede namens mijn vrouw wil ik hierbij directie, collega's, oud-colle ga's en bekenden hartelijk bedan ken voor de bloemen, cadeaus en belangstelling op mijn afscheidsre ceptie. Vooral het 'Vonkentrekkers' koor was onder de bezielende lei ding van tekstdichter/dirigent Ger Bolderman en vaste begeleider Frans Krabbendam aan het klavier weer goed op dreef, waardoor zij zo als vanouds weer bijdroegen aan de gezellige sfeer op deze middag. Nog maals hartelijk bedankt en ook wij wensen U alle goeds voor de toe komst. Hanny en Wim Vermaas Het woord 'bedankt' is niet genoeg. We zijn overrompeld en bedolven door cadeaus. Maar vooral door de warmte van uw aanwezigheid. Wat hebben jullie ons verwend! Piet en Maria Huijsmans Op 1 april 1993 waren wij veertig jaar getrouwd. Wij werden door Hei neken blij verrast met een dranken pakket en bloemen. Mede namens mijn vrouw hartelijk dank! Th. W. Maandag en echtgenote Hierbij bedanken wij de directie en mevrouw Van Kooten voor het mooie bloemstuk en het dranken pakket, die wij mochten ontvangen voor ons 40-jarig huwelijk. F am. A.G. Haring o/g Brugger

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 26