Afscheid A. Prins Afscheid M.H.L. Robles de Medina Afscheid J.P.A. Laeven Zoeterwoude Na een dienst verband van ruim 36 jaar nam chef Magazijnen en Intern Transport Arie Prins 31 maart afscheid van onze onderne ming. Tijdens de zeer druk be zochte receptie in het ont vangstgebouw De Hooiberg, waar een mooi decor was opge steld, werden Arie en zijn fa milie toegesproken door de he ren Vos, Ten Hoor en Visser. Daarbij werd regelmatig Aries grote betrokkenheid ten op zichte van 'zijn mensen' en Zoeterwoude Tijdens een gezellige receptie op 21 april heeft de heer M.H.L. Robles de Medina, senior research and development analyst, afscheid genomen van het Heineken- concem. Hij werd ontvangen door de heren Van den Berg en Kempers. Marcel Robles de Medina maakt gebruik van de VUT-regeling. De heer Kem pers hield tijdens dit afscheid een korte toespraak. Hij ging in op de lange werkperiode van Marcel bij Heineken en daar voor bij Amstel. Kempers noemde Marcel een uiterst serieuze en kundige U-bioloog, die tot op het laatste moment onder zijn collega's als een autoriteit bekend stond en als zodanig ook werd bewonderd. "Als je iets door Marcel had laten doen, stond de kwaliteit nooit ter discussie", aldus de spreker. Vervolgens werd een speciaal lied gezongen, waar in alle karakteristieken van Marcel Robles de Medina naar voren kwamen. 'zijn brouwerij' naar voren ge haald. Ook werd iets verteld over zijn loopbaan. Arie startte deze in 1957 in de Mouterij van de Rotterdamse brouwerij. In 1958 werd hij overgeplaatst naar de Gistkelder van de brou werij in Den Bosch. Een aantal jaren later kwam hij in Zoeter woude terecht (1974). De heer Slappendel tenslotte bedankte Arie voor zijn voorzitterschap van de Personeelsvereniging en overhandigde hem een kristal len voorzittershamer. Onder muzikale begeleiding van de Benaries en de Boerenblaaska- pel nam Arie op zijn karakte ristieke wijze afscheid van de aanwezigen. Nuth De heer J.P.A. Laeven nam 31 maart in café Hubertus in Nuth afscheid van Heine ken. Velen waren naar deze re ceptie gekomen om het echt paar Laeven geluk te wensen voor de toekomst. De heer Laeven trad op 8 mei 1961 in dienst van Distilleerderij Jacq. Hennekens in Beek, waar hij als vertegenwoordiger werkte. In 1985 werd hij overgeplaatst naar de Heineken-verkoop- organisatie in Nuth. Daar ondersteunde hij commerciële organisatie met incassowerk zaamheden en de financiële bemiddeling bij afnemers. Tijdens de afscheidsreceptie werden de heer en mevrouw Laeven toegesproken door de heer Van Leendert. Daarna kreeg de scheidende collega van diverse medewerkers ca deaus voor zijn grote hobby: de duivensport.

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 25