Golfdebuut Cruyff tijdens Heineken-toernooi Schilderijen nu ook op glazen El Brull Johan Cruyff heeft zich naast het voetballen definitief gestort op de golf- sport. Sinds een jaar oefent hij op de golfcourse El Montanya in El Brull bij Barcelona. Daar werd eind april het eerste Heineken Open Catalonia ge houden, dat is gewonnen door de Schotse professional Sam Torrance. Voorafgaand aan dat kampioenschap speelden teams samengesteld uit profs en amateurs een 'Pro-Am'-toer- nooi. Cmyff trok langs de 18 A Van links naai rechts de golfers Cruyff, Woosnam, Roosenburg en Zubizaretta holes met topgolfer Ian Woos nam, Heineken golfspecialist Tony Roosenburg en de keeper van F.C. Barcelona, Andoni Zubizaretta. Het was de eerste keer dat de voetbaltrainer in het openbaar zijn (volgens oog getuigen nog niet zo grote) golf- vaardigheid toonde. "In Amerika ben ik voor het eerst met golf in aanraking ge komen. In Spanje en Nederland was het tien, twaalf jaar gele den nog een vrij onbekende tak van sport. Het leefde helemaal niet. Gelukkig is dat nu anders. Golf is een topsport. Wie daar aan twijfelt heeft er geen kijk op", aldus een stellige Cmyff. Medio mei is Heineken gestart met een nationale promotie die al veel positieve reacties heeft opgeleverd. Het thema: 'Zes Heineken-kunstwerken op sierlijke glazen'. Het gaat om een eenmalige oplage. De gla- zenserie kan worden gekocht voor f 29,95. Wie de actie-ster ren van het rug-etiket spaart kan een korting krijgen van maximaal tien gulden (bij inle vering van 144 doppen). De Heineken-liefhebbers kun nen tot uiterlijk 1 augustus in zenden. Voor de personeelsle den van Heineken Nederlands Beheer wordt via Vers van 't Vat een uitzondering gemaakt. Zij hoeven niet te sparen, maar kunnen de glazen meteen be stellen voor f 19,95. Er is wel een beperking: elk personeels lid kan slechts één set bestel len. Daarvoor moet de bij dit artikel afgedrukte bestelbon worden ingevuld en verstuurd naar de firma Bakker Conti nental, Postbus 841, 4870 CD Etten-Leur. Het bedrag moet worden overgemaakt op giro nummer 494837 t.n.v. Heine ken Nederland Etten-Leur. U ontvangt de glazen nadat het geld op dat gironummer is geboekt. Win een schitterende koffer! Dat is niet de enige verrassing die we voor u in petto hebben. De Heineken-groep van de af deling Marketing stelt boven dien drie vurehouten Heineken koffers ter beschikking. Daarin zit de serie glazen vergezeld van een setje actie-viltjes en een genummerd certificaat van echtheid. Vers van 't Vat mag die koffers verloten. Heeft u be langstelling voor dit absolute collectors item? Dan moet u het volgende doen: Geef antwoord op de vraag: Wat is de titel van het schilderij dat de voorpagina sierde van de vo rige Vers van 't Vat? Het juiste antwoord is te vinden in diezelf de editie van dit blad. Schilder die titel met een klein penseeltje op een vel papier, zódanig dat het een beetje lijkt op de geschilder de slogan 'Bier zoals bier bedoeld is'. Schrijf daaronder uw naam, adres en personeelsnummer met een gewone pen. Stuur uw oplossing aan de re dactie van dit blad, kamer 2.335, Postbus 530, 2380 BD in Zoeter- woude. Uiterlijke inzenddatum: 30 juni 1993. De drie winnaars krijgen automatisch bericht. Bestelbon Heineken-glazen Ja, ik wil graag de zes Heineken glazen bestellen. Naam: Personeelsnummer Adres Postcode woonplaats Telefoonnummer Stuur deze bon in een voldoende gefrankeerde envelop naar Bakker Continental in Etten-Leur (adres in bovenstaand artikel)

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 24