Huwelijken Geboorten Geslaagd Buitenland Amsterdam N. Pinotsis (Export) met mw. P. Both mw. S.E. Pel (Finance Systems) met F.A.P. Willms Bunnik G. Gottschalk (Kantine) met mw. G. Kuijer Den Bosch J.M. Beckmann (Operationele Planning) met mw. H. Kuilman C.M.M. Bertens (Verpakken) met mw. I. Cuypers M.J.A. van der Wijst (Verpakken) met mw. S. Kanchiang Horecagebieden Mw. P.J.A.M. Adriaans (Dranken handel Den Haag Verkoop) met P.W. de Waard Mw. J.E.M. Damhuis (Dranken handel Rijssen Verkoop) met P.H.G. Veltmaat R.L.M. Smulders (Drankenhandel Eindhoven Expeditie) met mw. S. Birrenhoven Zoeterwoude W.G. Deelen (Opslag Intern Transport) met mw. J.A.A. de Jong A.B. v.d. Ree(Opslag Intern Transport) met mw. M. Ploeg M. Hannaart (Plaatselijke Administratie) met mw. E.W.T. van Bameveld B.J.J.P. v/d Weijst (Project Services Heineken Technical Services) met mw. W.M. van den Eijnde Amsterdam Bilal, z.v. N. Aabbouz (Interne Dienst) Den Bosch Martijn, z.v. J.J. van de Sluijs (Bedrijfscontrole) Niels, z.v. mw. H. Las-Govers (Laboratorium) Maureen, d.v. P.A.J. van Rijn (Verpakken) Horecagebieden Olaf, z.v. R. Valkhoff (Drankenhan del Arnhem Algemeen) Zoeterwoude Johan, z.v. A. Brans (EFI Develop ment Centre/Data Management) Danny, z.v. E. Steketee (Verpakken) Irma, d.v. H.J. Redel (Info Manage ment Algemeen) Marieke, d.v. J.P.F. Noordermeer (Interne Accountants Dienst) Bunnik Voor Algemeen Voorbereidende Opleiding Verpakken: E. Koper (Technologische Dienst) Voor de cursus Archiefbeheer: mw. C.E. van der Steen (Inkoop) Voor Middelbare Opleiding Verpak kingsprocessen in de drankenindus trie: A. van den Akker (Verpakken) Voor het diploma Heftruck chauffeur: A.J. van Wijk (Intern Transport) Den Bosch Voor het diploma Mechanisch Ope rator A: H.J. Kusters (Verpakken) Voor het diploma Vapro Basisoperator: L.M.H.J. Walvaart, L.P.J.M. van de Steen, S. Moreton Gomez, J.L. Donoro, M.J.P. Smits (allen Verpakken) Voor het diploma Progress Results: H.A.D. Sars (Kaartenkamer) Voor het diploma MGl-Technische Middelen: F.J.C.M. Kuypers (Tekenkamer) Voor het diploma Instrueren en Controleren (LSBL): A.V. Kievit, E. de Fretes, P. Rooijens, M.A.C.H. Verhagen (allen Brouwen) Voor het diploma Master of Indus trial Environment Management: C.C.F.M. van den Thillart (Brouwerij Algemeen) Voor het diploma Middelbare Opleiding Verpakkingsprocessen in de Drankenindustrie: A.C. van de Horst, G. van Tuyl, A. van Dinther (allen Verpakken) Voor de cursus beknopt NDO Inspecties: J.P. van de Ven (Nieuwbouw) Voor het diploma Vakgeschoold Schoonmaker: A. Dupuis (Interne Dienst) Voor het diploma Postkamer en Postbehandeling: M.G.E. van den Bogaert, J.Th.F. Meijer (beiden Interne Dienst) Voor het diploma AVAL TIG- Lassen: J.A. van de Werf (Mechanische Werkplaats) Zoeterwoude Voor het diploma AMBI HS1, Orga nisatie en Informatiebeleid: R.W. Verhaagen (Systeembeheer HNB) Argentinië De heer P. Hamers is 26 april 1993 naar Nederland teruggekeerd, waar hij bedrijfsleider Zoeterwoude is ge worden. Hiervoor was hij group technical director bij Cerveceria y Malteria Quilmes S.A. in Quilmes, Argentinië. Burundi De heer G.A.C.F. Wynen, voorheen werkzaam als directeur technique in Dondo-Angola, is in eenzelfde functie gedetacheerd naar Bramdi S.A.R.L. in Bumndi. De heer A.O. Bart-Williams is per 19 april 1993 uitgezonden als coör- dinateur technologique bij Bramdi S.A.R.L. te Bujumbura in Bumndi. De heer Bart-Williams was in Ne derland werkzaam als senior con sultant relief manager, bij Regional Support Afrika van Heineken Tech nical Services. Canarische Eilanden De heer N. Pinotsis is per 1 mei 1993 als general manager uitgezon den naar Heineken Canarias. De heer Pinotsis was werkzaam als area exportmanager bij Heineken Brouwerijen B.V. Italië De heer IJ.B. Wammes wordt deze maand uitgezonden naar Birra Dreher S.P.A. in het Italiaanse Pedavena. Daar vervult hij de func tie van process technologist. Eerder werkte Wammes als technological project Coördinator bij Athenian Brewery S.A. te Athene. De heer F.W.R. Steenstra Toussaint is in Italië gedetacheerd als chief engineer bij Birra Dreher te Cagliari. Hiervoor werkte hij in Griekenland, waar hij de functie bekleedde van chief engineer bij Athenian Brewery S.A. in Patras. Hongarije De heer A. Moerkerken is per 3 mei 1993 voor ongeveer drie maanden gedetacheerd als technological consultant bij Komaromi Söryar RG. (vervolg kroniek op pag 26)

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 23