'Cat woman' bezoekt Heineken /oetbalveld tijdelijk zonder gras Nieuwe inrichting bedrijfswagen HTD Zoeterwoude Misschien heeft u het al gezien vanaf de Rijndijk: Het veld van de Hei neken voetbalvereniging HVZ in Zoeterwoude is tijdelijk ver anderd in een kleine zandvlak te. De reden daarvan is de on langs uitgevoerde vernieuwing van de drainage van het voet balterrein. De oude drainage was na vijftien jaar aan vervan ging toe. Teun Dikken (van de afdeling Onderhoud Gebou wen en Terreinen): "Er is in middels opnieuw gras gezaaid. In september is het veld weer speelklaar." Dit betekent dat het grote HVZ-toernooi (meest al gehouden in mei) dit jaar niet wordt gehouden. reclamebureau Lintas, door de brouwerij geleid door pro duct-manager Joris Craandijk. Deze vertelde daarbij hoe een commercial wordt gemaakt. Na de rondleiding kreeg het echtpaar nog een afscheids- drankje. De Buckler-commercial, waar in een vrouw over de bar naar haar partner toekruipt, is momenteel zeer populair. Op verscheidene plaatsen in ons land wordt deze barscène in cafés nagebootst. In een Haags café werd onlangs zelfs een wedstrijd gehouden onder 44 vrouwen. Willelce was overi gens ook niet de enige die door anderen voor de scène op televisie was opgegeven. De Surprise-show van Henny Huisman kreeg maar liefst 36 aanmeldingen van vrouwen die de commercial wilden nadoen. Willeke werd uitgekozen en deed dat volgens Lintas, het reclamebureau dat de Buckler- commercial heeft gemaakt, heel erg goed. Best bekeken De Surprise-show met de Buckler-'remake' was overigens het op één na best bekeken pro gramma van die week. Dat blijkt ook wel uit de reacties die Willeke krijgt van andere mensen die ze op straat en in de winkel tegenkomt. "Ik ben op eens een bekende Nederlander geworden", aldus een enthou siaste Willeke tijdens de rond leiding in Zoeterwoude. Willeke en haar man A in ontvangstgebouw De Hooiberg Zoeterwoude Willeke Wiersma en haar man, die begin april in de Surprise Show van Henny Huisman de Buckler-commercial imiteerden, werden 5 mei voor een bezoek bij Heineken Zoeterwoude ont vangen. Het tweetal werd, evenals Machteld van der Gaag en Peter Meyers van het HVZ zoekt met het oog het voetbalseizoen '93-'94 nieuwe leden. Wie lid wil worden kan zich aanmelden bij Rinus Hoogwerf (071-456726). Tot september staat een aantal vriendschappelijke uitwedstrij den op het programma. Eindhoven Bij de Heineken Technische Dienst in Eindho ven werd 5 mei de eerste uit voering van een nieuwe bedrijf- wageninrichting in gebruik genomen. Het afgelopen half jaar werd al een proef gehouden met dit systeem en de ervarin gen daarmee waren erg positief. De nieuwe inrichting heeft een groot aantal voordelen. Zo wordt de mimte binnenin opti maal gebruikt door het gebruik van ladenkasten in combinatie met vakstellingen en aflegbak- lcen. De inrichting is bovendien zodanig gekozen dat er ruim voldoende capaciteit in opberg- volurne is. Alle artikelen heb ben een vaste plaats, waardoor de monteur niet heeft te zoe ken. Een ander voordeel is dat er minder kans bestaat op be schadigingen van de tapmate- rialen, omdat deze en alle an dere onderdelen netjes in laden en vaste stellingen zijn wegge borgen. Het stelling- en lade systeem is ook afsluitbaar. Het geheel maakt bij de medewer kers in Eindhoven en bij de klanten een professionele en verzorgde indruk. In de ko mende jaren zullen alle HTD- bussen in de regio's van deze nieuwe inrichting worden

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 19