In het hart van dit nummer treft u een afscheidsspecial aan over de heer G. van Schaik Open brief Vuursteen aan Van Schaik Interview met nieuwe HTS-directeur Van Limburg Stimm 4 Einde voor exportfles de 'stubby'; Pepsi haalt Dream Team naar Nederland Hoge winst Heineken N.V. Luc Alosery heeft oud boek over brouwen 10 Nieuwe Amstel-commercial met vertrouwd thema: Eigenlijk willen we allemaal hetzelfde Eerste Heineken-commercial in Duitse bioscopen; 13 Buckler sponsort basketbal Research Development organiseerde Practice Day 14 Mastersdegreevoor collega V.d. Thillart; Motortoerclub Vrumona zoekt leden Originele Heineken-reclamecampagne in Australië; Nieuwe Heineken-commercial in Spanje Sisi schoolrapport-actie; Sisi, Pepsi en 7Up in 1 en 2 liter PRB-fles Kroniek Afscheid en jubileum Nieuwe bliklijn Vrumona; Laatste rit Vrumona-trein Ideeënbus Amstel Karaoke Show; Zaalvoetbalteam Alkmaar zoekt tegenstanders; Champagnemerk Taittinger in Reuchlin-assortiment Uitgever: Heineken Nederlands Beheer B.V. Hoofdredactie: Peter Everts tel: (071-) 456034 Redactie: Marguerite de Ruijter- Feenstra Yvonne van Stek-Sanders tel: (071-) 457234/456288 Redactie-assistentie: Esther Boot tel: (071) 456751 Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude Redactiecommisie: mw. F.N. Tjaarda (voorzitter) dr. J.A. Dop mw. mr. R.A. den Dubbelden drs. D.R. Hooft Graafland drs. F.B. Martens Correspondenten: H.K.M. Arens (Zoeterwoude) A. van der Graaf (Rotterdam) mw. M.B.J. van der Linden ('s-Hertogen bosch) H. Meyer (Bunnik) G.W. Westenberg (Rijssen) Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de staf dienst In- en Externe Betrekkingen in Zoeter woude, telefoon: (071)456034. Bij de voorpagina: Wellicht heeft u hem al gezien: de jongste uiting in de print campagne van Heineken. Dit getekende schilderij heet 'Mensen kijken'. Vol gende maand besteden we uitgebreid aandacht aan (de campagnes rond) het Heineken-merk

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 2