Zaalvoetbal team zoekt tegenstanders Show Agenda Nieuwe champagne in assortiment Reuchlin 1/5 Betty Boob, Zeist 2/5 Voetbal Dio, Haarlem 5/5 Café de Eersteling, Hoofddorp 7/5 Wapen van Sleeuwijk, Sleeuwijk, Noord-Brabant 8/5 Café Dubbus, Boxmeer 12/5 Bar St. Jan, Arnhem 13/5 Brouwerij Zoeterwoude 14/5 Café Chris, Amsterdam 15/5 Café Doesburg, Leiderdorp 16/5 GSAW Forward, Groningen 19/5 Sporthal Zuidhage, Den Haag 22/5 KVS, Den Haag 26/5 Vindicap, Groningen 27/5 Anno 1890, Amsterdam 28/5 De Opstal, Zuidhorn 29/5 Hockey, Baarn 30/5 Amstel Club, Roermond 31/5 De Witte Hemel, Geertruidenberg AlkmaarHet Recreatie Zaal voetbalteam van drankenhan del Holland Noord in Alkmaar I zou zich graag op het sportieve vlak willen meten met andere teams van Heineken, Vrumona of de drankenhan dels. De sportieve medewer- kers denken daarbij aan het houden van een bedrijfstoer- nooi. Zelf zijn ze inmiddels in de recreatie competitie door gestoomd naar een tweede plaats. Voor meer informatie kunt u bellen met Ab Blind (072-196716). Zoetermeer Wijnhandel Reuchlin heeft 2 april het champagnemerk Taittinger in haar assortiment opgenomen. Dit omvat ondermeer de Bmt Reserve, Demi-Sec, de Brut Rosé Prestige, de Comtes de Champagne Blanc de Blancs, de Comtes de Champagnes Bmt Rosé en de flessen uit de 'Collection Taittinger'. Het champagnemerk Taittinger wordt sinds vele jaren in Nederland vertegenwoordigd door Oud Wijnkopers Hus- tinx, die evenals Wijnhandel Reuchlin een dochteronder neming is van Bols Benelux. Wijnhandel Reuchlin zal zich met de verkoop van Taittinger richten op de horecagroot- handel. Bij de achterpagina: Dit keer geen oude plaat, maar wel een foto die historie gaat maken: De eerste Heineken-commercial in Duitsland. Deze film is alleen in een aantal bioscopen te zien. Zie pagina 13 voor meer informatie hierover.

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 27