Afscheid L.H. Kregel Afscheid L. Kroep Afscheid W.A. Vermaas Zoeterwoude Op donderdag 11 maart werd in De Hooiberg de afscheidsreceptie gehouden van Lou Kregel, sociaal con tacten-medewerker te Zoeter woude. Deze dag begon voor Lou al heel verrassend, omdat hij door twee collega's 's ochtends werd opgehaald voor koffie en gembertaart in een Rotterdams café. Daar waren ook de andere collega's en zijn vrouw aanwezig. Na de aankomst en voorontvangst in de Hooiberg volgde de receptie. De opkomst hierbij was over weldigend. Lou werd hier door verscheidene personen toege sproken, die allen memoreer den dat met Lou een echte Heineken-man afscheid nam, die alom bekend stond om zijn zeer persoonlijke aandacht voor de medemens. Ook zongen zijn directe collega's het speciaal voor Lou geschreven lied 'Only You'. Bij een van de speeches kwam naar voren dat Lou zich in zijn vrije tijd gaat toe leggen op de golf sport. Daarna hield Lou zijn laatste bingo, waarbij hem een cadeau werd aangeboden dat hem heel goed van pas kwam: een aantal exclusieve Heineken-golfacces- soires. ZoeterwoudeDe heer L. Kroep bereikte woensdag 17 maart zijn 50-jarig dienstjubileum. Diezelfde dag werd tevens zijn afscheidsreceptie in De Hooi berg te Zoeterwoude gehouden. Deze speciale gelegenheid werd dan ook uitgebreid gevierd in aanwezigheid van de familie van de heer Kroep. De heer Strobos gaf tijdens de vooront vangst in een persoonlijk woordje aan hoe bijzonder het was om iemand met vijftig dienstjaren in ons midden te hebben. Leen Kroep mocht tijdens de receptie plaatsnemen op een speciale stoel met daar boven een billboard met de woorden 'Leen Kroep, 50 jaar bij Heineken'. Hij werd hier toegesproken door de heren Drost, Rijckborst en Van der Torren. De drie sprekers wisten elk de nodige historische anekdotes te vertellen. Tevens werd door hen gewezen op de door Leen Kroep uitgehaalde kwajongensstreken. Hierna nam Leen de diverse cadeaus in ontvangst. Na het dankwoord van Leen Kroep zelf kreeg iedereen de gelegenheid hem op persoonlijke wijze te feliciteren en tegelijkertijd afscheid te nemen. Zoeterwoude Senior Specia list Process Automation Electrical Engineering, de heer W.A. Vermaas nam op 18 maart afscheid van Heineken Tech nical Services. De heer Ver maas trad op 1 september 1968 in dienst en is sindsdien ondermeer ten behoeve van Heineken Technical Services in Zaïre, St. Lucia, China, Frankrijk en Indonesië werk zaam geweest. Tijdens zijn receptie kwam het internatio nale karakter van zijn werk als electrical engineer aan het licht. Gedurende zijn vele be zoeken aan Indonesië heeft hij het roken van krètèk-sigaretten leren waarderen. In een wolk van krètèk-rook trakteerde de groep de 'vonkvangers' het echtpaar Vermaas op een af scheidslied.

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 24