In Memoriam J.P.J. van Rijnsoever Ter nagedachtenis aan T. van der Loo Mede namens mijn vrouw wil ilc mijn dank betuigen aan de directie van Heineken voor het mooie bloemstuk en de envelop met in houd ter gelegenheid van ons 50-ja- rig huwelijk. Nogmaals dank hier voor. N. Tetteioo Mag ilc u heel hartelijk bedanken voor het bloemstuk en het dranken pakket dat wij hebben gekregen voor onze 40ste huwelijksdag. Heel leuk dat er aan ons gedacht wordt. Dank u. F. Belderink Mede namens mijn vrouw en kinde ren wil ilc iedereen van harte bedan ken voor de belangstelling en de at tenties die ik heb mogen ontvangen tijdens de receptie ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum. Joep Lemmen Mede namens mijn vrouw wil ilc ie dereen nogmaals hartelijk danken voor de overweldigende belangstel ling op mijn afscheidsreceptie van 11 maart. De receptie was zo groots en gezellig, dat wij nog steeds niet alles hebben kunnen verwerken. De vele daar ontvangen blijken van waardering en vriendschap waren hartverwarmend, zij zullen voor al tijd in onze herinnering blijven. Onze hartelijke dank aan al diege nen die door middel van fraaie ca deaus, bloemen, brieven, telegram men, telefoontjes en door hun aanwezigheid op de receptie van hun sympathie hebben blijk gege ven. Speciaal wil ilc mijn chef en collega's van Personeelszaken Staf diensten en Commercie Bier bedan ken. Zij hebben ondanks hun druk ke werkzaamheden veel moeite gedaan om deze dag, van vroeg tot laat en vol verrassingen, voor ons onvergetelijk te maken. Het was grandioos! Lou en Nel Kregel Per 1 april 1993 maalc ilc gebruik van de VUT-regeling. Graag wil ilc daarom langs deze weg afscheid ne men van alle vrienden en bekenden in de onderneming. Tijdens mijn 35 1/2 jaar bij Heineken heb ilc mogen samenwerken met vogels van diver se pluimage die allemaal wel enkele dingen gemeen hadden zoals volle dige inzet en toewijding (alsmede waardering voor de concernprodulc- ten). Het zou te ver voeren om ze al lemaal te noemen, bovendien zou ilc er vast enkele vergeten. Onwille keurig sta je stil bij een enkeling zo als de legendarische Johan Rietberg bij wie ilc veel levenswijsheid mocht opdoen. Ook aan de heren Schop en Delizee denk ilc met er kentelijkheid terug; zij gaven mij veel vertrouwen en verantwoor ding, waardoor ilc mij ook in het buitenland kon ontplooien. Mede namens mijn vrouw zeg ilc u allen dank voor de wijze waarop ilc met u heb mogen samenwerken. Wij ho pen van ganser harte dat het u gege ven mag zijn om in goede gezond heid en harmonie te werken aan de bloei van het concern. B. Wesseling Vrijdag 8 januari is voor mij een on vergetelijke dag geworden. Mede na mens mijn vrouw en kinderen wil ilc iedereen dankzeggen voor de ge weldige belangstelling die ilc heb mogen ondervinden ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum. De ori ginaliteit om mijn receptie in de Amstel-sfeer te mogen beleven, heb ben wij als hartverwarmend erva ren. Tijdens deze happening besefte ilc weer hoe belangrijk het voor je is om in een zo fantastisch bedrijf als Heineken te werken met zoveel fijne collega's. Toine Aarts Langs deze weg wil ilc mede na mens mijn vrouw de directie van Heineken bedanken voor het mooie bloemstuk, de envelop met inhoud en het drankenpakket, die wij via mevrouw Wohlgemuth mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 60-jarig huwelijk. AL Voorhout, Rotterdam Nog geen vijf maanden na de dood van zijn echtgenote, werden wij maandag 8 maart opgeschrikt door het bericht dat Harry van Rijnsoe ver plotseling was overleden. Hij was 59 jaar. Harry heeft op een paar dagen na 36 jaar bij Vrumona gewerkt. De mees te dagen was hij werkzaam bij de Elektrotechnische Dienst. Sinds 1988 werkte Harry binnen de Bedrijfsgezondheidsdienst als lelce- rapporteur. Wij hebben Harry bij Vrumona leren kennen als een fijne en loyale collega. Zijn werlc was belangrijk voor hem en gaf hem voldoening. Daarnaast was Harry jarenlang actief als bestuurslid van de Perso neelsvereniging. Legendarisch was zijn jaarlijks optreden als Sinter klaas, waarmee hij veel kinderen van onze werknemers een onver getelijke middag heeft bezorgd. Wij wensen zijn kinderen en de an dere naaste familieleden kracht toe bij de verwerking van dit verlies. 19 Na een kort maar zeer ernstig ziek bed is op donderdag 18 maart onze collega de heer T. van der Loo op 48-jarige leeftijd overleden. Tonnie was 19 jaar in dienst en heeft al die tijd op de afdeling Ver pakken van Den Bosch gewerkt in verschillende functies. De laatste ja ren als medewerker van de Algeme ne Dienst waar hij met zijn eigen gevoel voor humor uitstekend func tioneerde. Juist op de dag dat hij in een nieuwe functie zou beginnen is Tonnie ern stig ziek geworden. Wij verliezen in Tonnie een zeer be trokken medewerker. Wij wensen zijn vrouw en kinderen alle sterkte toe. Rectificatie In het maart-nummer van Vers van 't Vat is een fout geslopen in de be richtgeving over mevrouw C.M. de Haas-Schiet. Haar naam is abusieve lijk vermeld als De Haas-Schot. On ze excuses hiervoor.

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 23