Huwelijken Geboorten Geslaagd Buitenland Onze dienst verlieten Dankbetuigingen 18 Horecagebieden Mw. M. Beisenherz (Drankenhan del Dordrecht Administratie) met M.A. Reijenga H. Hoeve (Drankenhandel Rotterdam Administratie) met mw. A. Heemskerk Zoeterwoude Mw. C.L. Wassenaar (In- en Externe Betrekkingen) met A.J.A. Schiphorst Buitenland Paul W., z. v. O. Jalink (expatriate, Japan) Den Bosch Jeffrey, z.v. mw. M.J.G.D. v.d. Wielenveld (Extern Transport Den Bosch) Horecagebieden Thibaut, z.v. R.W. van Bergen (Drankenhandel Emmen) Dennis, z.v. W.H. de Wit (Dranken handel Dordrecht Administratie) Boudewijn z.v. A.L. Arbouw (Drankenhandel Dordrecht) Zoeterwoude Martin, z.v. W. Brandt (Bewaking) Ted, z.v. A.M. van Houten (Kwaliteitsdienst) Sam, z.v. mw. M.A.M. v.d. Geest (Bedrijfskantine) Myrthe, d.v. M.A. Renting (Kwaliteitsdienst) Horecagebieden Voor SVH Diploma - Vakbekwaam heid voor het cafébedrijf: J.C.S. Caris (Nuth) Zoeterwoude Voor het certificaat Theorie Opleiding VaPro - Basis Operator: S. Anes, C.L. Fernandes, L. v.d. Haak, J.M. van Harskamp, P.F.T. Hurrel- brinck, A. Inocencio, H. Olmez, R.K. Sharma, M.Z. Silva, A. Vianen (allen Verpakken), A. Hoppers (Interne Dienst) Voor het Getuigschrift Dirksen: J. van der Mark (Technische Dienst) Voor het diploma EVO Heftruck chauffeur: P. Kromhout (MIT) Voor het certificaat Rondje Brou wen: P. Bakker, P.J.A. v.d. Berg, M. Fuchs, R.W. Gorter, J.S. de Jong, R. v.d. Meent, A. van Prooijen, E.C.P. Reibestein, F.J. Robbers, H. Stend, J.K. Vogelsang (allen Technische Dienst) Voor het diploma Hoofd Magazijn Expeditie: H.J. Siegers (Centraal Magazijn) Voor het diploma Magazijnmede werker: R. de Weger (Centraal Magazijn) Voor het diploma Mechanisch Ope- rator-B VaPro: J. Hazenoot (Verpakken) Voor het diploma Procesoperator- CT VaPro: P.J. van Geijlswijk (Verpakken) Voor het diploma Middelbare Oplei ding Verpakkingsprocessen in de drankenindustrie: J. Batelaan, R.J. v.d. Bogaard, J. Boom, P.J. van Geijlswijk (allen Verpakken), M. Willigers (BTD) Voor het EHBO-diploma: M.J.J.A. Adegeest, M. van Veen, J.E. de Wit, E. Heesemans (HTS) M. Berghout (Verpakken MIT) J.E. Boezaard, C. van Helden, J. Kolster, D. Otten (allen Brouwen), C.T.G. de Bmijn, M.C. Willigers (BTD), B. Burggraaf (Kwa liteitsdienst Brouwen), R. van Eg- mond (Bedrijfskantine), P.J. Heg man (Nieuwbouw T.D.), J.M. Koet (Kantoorkantine), R.C. Oosterbroek (Onderhoud Transportmiddelen), H.I. Ozyigit (MIT), P.F. Hurrel- brinck, F.W.B. de Romijn (Verpakken) Voor het certificaat Theorie Opleiding VaPro-A Mechanisch Operator: C.H.M. van de Berg, H. Bosselaar, S.H. Fraikin, J.P. Kwe- stroo, J. Messemaker, M. van Mier- lo, B.C. Minnes, L.C. v.d. Plas, J.C. van Pijpen, F.W.B. de Romijn, R.J. Rosier, J.P.N, van Rijn, H. Smit, R. v.d. Wal (allen Verpakken) Kongo A. Lindeman is per 23 maart terug gekeerd naar Nederland. De heer Lindeman was werkzaam als Secretaire Général bij Brasserie de Brazzaville in Kongo. Rwanda D. Ceulemans is per 1 april 1993 in dienst getreden en uitgezonden als directeur Financier bij Bralirwa in Kigali, Rwanda. Spanje P.L.T. Vogelsang is per 1 april teruggekeerd naar Nederland. Hij was werkzaam als group product manager bij S.A. El Aguila in Madrid. De heer Vogelsang is nu International Marketing Manager Africa in Amsterdam. Italië J.J. Taal is 5 april uitgezonden als Technological Controller te Birra Dreher S.P.A. in Aosta, Italië. Argentinië B.J. van den Berg is met ingang van 1 april uitgezonden als group technical director naar Cerveceria y Malteria Quilmes S.A. in Quilmes, Argentinië. De heer van den Berg was tot voor kort directeur van Heineken Technical Services. China J.L. Bemabéu Cortes is met ingang van 1 april 1993 uitgezonden als Brewery Manager naar Shanghai Mila Brew Co. Ltd. in Shanghai, China (Na een dienstverband van drie jaar of meer) De heer A.P.G. van Buuren (Reprografie) Mede namens mijn vrouw en kinde ren wil ik de directie van Heineken bedanken voor het mooie bloem stuk, het drankenpakket en de en velop, verzorgd door mevrouw Van Kooten. Ook danken wij de oud-col lega's en vrienden die op de receptie ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk aanwezig waren. Het was een onvergetelijke dag voor ons. Coen en Rie Fransen

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 22