Mastersdegree voor Constant van den Thillart Vrumona krijgt Motorclub Den Bosch Onze collega Constant van den Thillart slaagde onlangs voor de post doctorale studie 'Milieubeheer in de Industrie'. Daarmee behaalde hij de Mastersdegree 'Industrial Enverionmental Ma nagement'. De bijbehorende bul mocht hij 25 februari in ont vangst nemen. Constant, die als assistent Speciale Projecten en Milieu bij Heineken Den Bosch werkt, volgde deze op leiding Toptech Studies aan de Technische Universiteit in Delft. "Het vergde uiteraard veel vrije tijd. Vooral in de avonden en de weekeinden was ik druk bezet. In totaal duurde de opleiding anderhalf jaar", vertelt hij hierover. Van den Thillart koos juist voor deze studie, omdat hierin alle aspecten van het milieu waarmee een onderneming te maken heeft, belicht werden. "Bovendien werd deze oplei ding in klein verband gegeven, waardoor zaken die betrekking hebben op de werksituatie konden worden behandeld. Verder vond ik het goed om collega's van andere bedrijven en overheid te ontmoeten en onderling ervaringen te kunnen uitwisselen." Studie noodzakelijk Constant van den Thillart houdt zich overigens al twaalf jaar met milieu bezig en heeft in die periode al heel wat op milieu gerichte opleidingen Constant van den Thillait krijgt de bul uit handen van Rector Magnificus Prof dis P.A. Schenck van de Technische Universiteit in Delft achter de rug. "Studie op dit vakgebied is en blijft belangrijk, omdat je graag een goede ge sprekspartner wilt en moet zijn. Ik geloof dan ook niet dat deze opleiding mijn laatste zal zijn." Het behalen van de Masters degree was toch wel bijzonder, omdat slechts twee van de negen deelnemers uiteindelijk doorgegaan en geslaagd zijn. Constant deed voor de studie onderzoek naar de bescherming van hoogwaardige Industriële grondwateronttrekkingen. Daarvoor verrichtte hij veel literatuurresearch naar beleid en wetgeving die met dit onderwerp te maken hebben. Het onderzoeksrapport werd uiteraard op milieuvriendelijk papier gedrukt. Intern is er erg veel interesse voor zijn bevin dingen. Bunnik Frisdrankenbedrijf Vrumona in Bunnik krijgt er wellicht binnenkort een nieu we personeelsvereniging bij: De Vrumona Motorclub (VMC). Initiatiefnemer is onder andere Ron Tahey van de afdeling Financiën. Hij vertelt hierover: "Het viel ons in de afgelopen zes maanden op dat steeds meer collega's van Produktie en kantoor een motor gingen kopen. Dat bracht ons op het idee om georganiseerd toer tochten te gaan maken. Maar daar moet dan natuurlijk wel genoeg animo voor zijn. We hebben nu zo'n tien leden, van wie er acht een motor hebben en twee er een gaan kopen. Uiteraard hopen we op nog meer respons, zodat we binnenkort daadwerkelijk van start kunnen gaan." Degenen die ook lid willen worden van de VMC of infor matie over Vrumona's 'jongste club in oprichting' willen in winnen, kunnen terecht bij Ron Tahey (toestel 296 in Bun nik). Hij is dagelijks bereik baar tot 16.00 uur. Ron Tahey en Ankie Beukhof (debiteureninformant Vrumona). Op de motor tijdelijk de vlag van Royal Club. In het nog te maken embleem van de VMC zal 'Vrumona Quality Drinks' komen te staan

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 19