Hmmmm, Hubba Bubba... Bunnik Begin maart rolde een heel apart produkt van de band bij Vrumona: Hubba Bub ba Original Bubble Gum Soda. Veel kinderen kennen Hubba Bubba als een kauwgummerk. Sinds twee jaar is er ook een li monade op de markt met kauwgumsmaak: Hubba Bubba Soda. Tot voor kort was het al leen 's zomers verkrijgbaar, in 33 cl-blikjes. Onlangs sloot Vrumona een overeenkomst met de Belgi sche firma Ensign om Hubba Bubba Soda te bottelen en te distribueren. De voor kinderen bedoelde limonade zal worden afgevuld in 33 cl-blik en de 1,5 liter retour kunststoffles (PRB). Voorlopig zal Hubba Bubba al leen te verkrijgen zijn bij Albert Heijn-, Schuitema-, Sperwer en Maxis-filialen. Ensign heeft voor de jeugd een actie ontwik keld, waarbij 1000 radio's in de vorm van een blikje te winnen zijn. Advertenties in stripbla den zoals Donald Duck en Ti- na maken de jeugd attent op het bestaan van 'de bubbelste fris drank van de hele wereld met dubbel de bubbels'. Ook voor kinderen van onze medewerkers stelt Ensign vijf blikradio's beschikbaar. In een van de komende nummers van Vers van 't Vat komen we hier op temg. Bunnik - Rivella Light is niet de enige die nieuws heeft over een veranderd uiterlijk. Ook Sour cy ondergaat de komende we ken een gedaanteverwisseling. Alle etiketten zijn aangepast en er is gekozen voor een nieuw lo go. In de eerste week van april zullen Sourcy Citron, Orange, Lemon, Cassis en Appel wor den uitgeleverd in de één liter lichtgewicht kunststoffles (PRB). Twee weken later vol gen de andere Sourcy-varian- ten: natuurlijk Sourcy Mine raalwater met en zonder koolzuur. "Het idee hierachter is dat Sourcy hierdoor meer een eigen gezicht krijgt. Zich dui delijker onderscheidt van con currerende waters", legt pro duct-manager Jan Ernst Veenman uit. "Met een groei vorig jaar van 16% is Sourcy een van de snelst groeiende merken van Vrumona. We zijn ervan overtuigd dat deze veran deringen een positieve invloed op de ontwikkeling van Sourcy zullen hebben." HERVULBAAR -

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 9