Nieuw lid Raad van Bestuur Samenwerking Pepsi en Jeroen van Inkel Sporten met Isostar Amsterdam In de algemene aandeelhoudersvergadering van 22 april zal worden voor gesteld mr. A. Ruys (45) per 1 september te benoemen als nieuw lid van de Raad van Bestuur van Heineken NiV. De heer Ruys krijgt de marketing functie. Hij volgt daarmee de heer Vuursteen op, die benoemd is tot voorzitter van de Raad van Bestuur. Anthony Ruys is afkomstig van Unilevers Foods Executive. Daar is hij verantwoordelijk voor alle levensmiddelen- bedrijven in Scandinavië en een paar bedrijven in Duitsland, Engeland en de Benelux (onder meer Iglo). Ruys kwam in 1974 in dienst van Unilever. Daar voor heeft hij de studie Neder lands Handelsrecht in Utrecht gevolgd. Bij Unilever bekleedde hij verschillende marketing- en managementfuncties in Neder land, Colombia en Italië. Van 1989 tot oktober 1992 was hij voorzitter van de directie van Van den Bergh Nederland (ondermeer Calvé) en lid van de directie van de Nederlandse Unilever Bedrijven. Bunnik Jeroen van Inkel, de populaire discjockey van radio 3, gaat nauw samen werken met Pepsi Cola. Dit heeft Vrumo- na bekend gemaakt. Het gaat hier onder meer om het televisieprogramma 'Van Inkel's Choice', waarin allerlei trends op het gebied van pop en mode aan bod ko men. 'Van Inkel's Choice' is volgens Pepsi een "trend-antenne, hitzeef, smaak- en spraakmaker van de nieuwe generatie". En dat is dezelfde doelgroep waar Pepsi zich op richt. Het programma wordt elke dinsdag uitgezonden om 17.45 uur op TV2. Ook op de radio zullen Van Inkel en Pepsi samen werken en wel elke maandag tot en met za terdag van 17.00-18.00 uur in het program ma 'Rinkeldekinkel'. Bovendien zal Jeroen van Inkel voor Pepsi rond de klok van 18.00 uur live-commercials op de radio verzor gen. Daarmee heeft Pepsi een primeur voor de Nederlandse Ster, omdat radio-spots normaal gesproken op een bandje staan. een bijdrage van vijf gulden voor verzend- en administratie kosten. Voor medewerkers zijn de hoofdbanden vanaf 1 mei ook in de Personeel Uitgifte Maga zijnen verkrijgbaar, tegen een gereduceerde prijs. De hoofd banden maken deel uit van de geheel nieuwe kledinglijn die Isostar deze zomer voor zijn sportkleding op de markt brengt. Bunnik Sporten met een hoofdband van Isostar. Dat kan binnenkort. Deze zomer houdt Isostar een consumentenactie, waarin puur katoenen hoofd banden de hoofdrol spelen. In formatie hierover staat ver meld op de Isostar-blikken in de winkel. Meedoen aan de ac tie is eenvoudig. Er hoeven geen streepjescodes of andere zaken te worden ingestuurd. De hoofdbanden zijn voor de consument verkrijgbaar tegen

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 7