Evenementenpost Amstel Karaoke Show Agenda Nieuwe campagne Heineken Japan In de maand april worden de volgende evenementen door een van de merken van ons concern gesponsord: 8/4 23, 24, 25/4 24/4 Twents Festijn, Harbrinkerhoek Blues Route '93, bluesfestival in de Utrecht se binnenstad. In diverse cafés en op een bui tenpodium spelen diverse artiesten, waaron der fan Akkerman en Cool Rascals (Heine- ken bluesband) Amstel Gold Race. Finish rond 16.30 uur op de Maasboulevard in Maastricht 2/4: De Bacchus, Enkhuizen 3/4: Van Rechteren, Hoogeveen 8/4: Heineken, Zoeterwoude (contactbiertje Bedrijfskantoor) 10/4: De Verzamelaar, Nieuwveen 17/4: De Platte Buis, Zwammerdam 18/4: Plakhoek, Amsterdam 19/4: Het Witte Schaap, Breda 20/4: Café 't Haantje, Nijmegen 23/4: Café De Vos, Ermelo 24/4: Café Leuven, Aalten 25/4: Lokomotion, Steenwijk 29/4: Dante, Amsterdam 30/4: Dante, Amsterdam Bij de achterpagina: Luchtfoto van de Heineken-brouwerij in Amsterdam. De sloop van de gebouwen achter en naast A'Stad is inmiddels afgerond. Dinsdag 27 april wordt de eerste paal geslagen voor de nieuwe bebouwing. Tokio 'On the move' is het motto van een nieuw marlet- offensief van Heineken Japan. Het gaat hier om een aanpak waarbij de aandacht niet alleen op de horeca gericht blijft. "In samenwerking met partner brouwerij Kirin wordt de aan val geopend op de thuisver- bruikmarkt", meldt José Laane (Administration Manager Hei neken Japan) vanuit Tokio. "Half april, 'Just In Time' voor de start van het seizoen, gaan alle registers open. De Japanse consument zal weten dat Hei neken 'On the move' is." De nieuwe Representative Di rector Diederik van den Bigge- laar (tot voor kort hoofd hore- cagebied Rotterdam/Zeeland) en de Japanse Sales Director Senji Miyake lanceerden de Heineken Japan 'On the move'. Links Diederik van den Biggelaai. Naast hem José Laane campagne onlangs in de vier verkoopkantoren in Japan. Aan het eind van hun betoog over handigden ze iedere medewer ker een speciaal polo-shirt. Eni ge hilariteit ontstond toen werd gevraagd het campagne shirt ook meteen aan te trek ken (zie foto).

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 31