Zin in cricket? 250,00 200,00 Bols cocktail longdrinkcompetitie Bunnik F.M. Burggraaf (Storingsdienst) P.C.M. de Jong (Storingsdienst) H.W.I, van Amerongen (Verpakken) A. Azahaf (Verpakken) Beloning Aanmoediging Zwolle - De cocktailclub van het Hanze College in Zwolle heeft 10 februari de eerste Nationale Bols Cocktail Longdrinkcompetitie gehou den en met groot succes. De winnaars van de voorrondes van elf Middelbare Hotel scholen streden deze dag met hun zelfgemaakte cocktail en longdrink om de eerste plaats. Jeroen Rosenberg van de Middelbare Hotelschool uit Heerlen werd overtuigend eerste met zijn cocktail 'Gypsy Rhythm'. Brigitt Blaey van de Middelbare Hotelschool in Middelburg maakte van alle deelnemers de beste longdrink. Zoeterwoude Het derde Hei- neken cricketseizoen begint binnen enkele weken. Dit be tekent dat we tot eind augustus weer meespelen in de Neder landse bedrijvencompetitie. Het zeer gevarieerde Heineken- cricketteam (dames en heren, van jong tot oud, van Maast richt tot Amsterdam, van Bols tot Vrumona, van beginner tot semi-professional) nodigt alle nieuwsgierigen uit zich het cricketspel eigen te maken. Elke dinsdagavond speelt het Heineken cricketteam 'thuis' op het terrein van Ajax in Oegstgeest. De uitwedstrijden worden gespeeld in de Rand stad. Om mee te doen hoeft niet te worden getraind. En iedereen heeft de vrijheid te bepalen hoe vaak hij of zij deelneemt. Aan melden is mogelijk bij Jaap v.d. Steen (071-456026) en Clara Wagtendonk (071-457285). Geconcentreerde Heineken- spelers tijdens een het vorig seizoen gespeelde wedstrijd tegen het team van de Tweede Kamer/Nieuwspoort

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 30