Heineken boekte winst in 1992 Nieuwe Heineken-uitingen op vliegvelden; Hoogste punt Exportmagazijn Den Bosch Amstel Malt en de biljartsport Centraal depot voor afvalverwerking Zoeterwoude 6 Nieuw lid Raad van Bestuur; 7 Samenwerking Jeroen van Inkel en Pepsi; Isostar-hoofdband Rivella Light in nieuwe fles 8 Nieuw gezicht Sourcy; Hubba Bubba-limonade Vrumona-cursus Verpakken op de Werkvloer Heineken op de HISWA; Gratis Buckler-poster Oosters contactbiertje Den Bosch; Win t-shirt Anne van Driesum speelt trompet CBK-cijfers bierafzet in 1992; Van Rompu volgt Stolk op Heineken in Frankrijk Kroniek Sint Maarten Heineken Regatta Leen Kroep na 50 dienstjaren met pensioen Installatie voor automatische kiezelgoerdosering geplaatst in Zoeterwoude; Met Heineken-pas betalen in kantines Zoeterwoude Nieuw vaatje aangeslagen: Weduwe Bol in Wijk aan Zee Nieuw glas Wieckse Witte; Nieuwe 7Up commercial De laatste der Kregels Straat vernoemd naar Piet Cottaar; Rampen oefening bij Vrumona; Schuifhek voor rijwielstalling Den Bosch Afscheid en jubileum; Carnavalsbier in merkglazen Ideeënbus; Cricketseizoen van start Amstel Karaoke Show; Evenementenpost; Nieuwe campagne Heineken Japan Bij de voorpagina: Van 5 tot en met 7 maart streden amateurzeilers om de hoogste eer in de Sint Maarten Heineken Regatta. Een verslag in woord en (zonnig) beeld op de pagina's 20 en 21 Hoofdredactie: Peter Everts tel: (071-) 456034 Redactie: Marguerite de Ruijter- Feenstra Yvonne van Stek-Sanders tel: (071-) 457234/456288 Redactie-assistentie: Esther Boot tel: (071-) 456751 Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude Redactiecommisie: mw. F.N. Tjaarda (voorzitter) dr. J.A. Dop mw. mr. R.A. den Dubbelden drs. D.R. Hooft Graafland drs. F.B. Martens Correspondenten: H.K.M. Arens (Zoeterwoude) A. van der Graaf (Rotterdam) mw. M.B.J. van der Linden ('s-Hertogen bosch) H. Meyer (Bunnik) G.W. Westenberg (Rijssen) Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de staf dienst In- en Externe Betrekkingen in Zoeter woude, telefoon: (071-)456034.

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 2