Carnavalsbier in merkglazen 25 jaar J.G.P. Lemmen Horst Het was vrijdagmid dag 5 maart druk in café De Sport in Horst. Velen waren naar deze Limburgse plaats ge komen om het 25-jarig dienst- jubileum te vieren van de heer J.G.P. Lemmen èn om Joep en zijn vrouw persoonlijk te felici teren. Joep Lemmen werkt als magazijnmedewerker in onze drankenhandel in Horst (Lim burg). Werk dat hij met grote inzet en veel enthousiasme doet. Dat bleek wel uit de ka rakterschets die de heer Baade op de receptie van de jubilaris gaf. Ook kwam hierin zijn altijd goede humeur naar voren. De heer Baade vertelde verder iets over de tijd dat Joep bij de dran kenhandel Vullinghs begon als manusje van alles. We schrij ven dan 19 febmari 1968. Ver volgens werden Joep en zijn vrouw met een schilderij ver rast, dat hen namens het perso neel werd aangeboden. Eerder op de dag had Joep al de gouden speld gekregen. Vervolgens werd de receptie nog op infor mele wijze voortgezet. Oeteldonk - De Oeteldonkse Club en Heineken hebben het gebmik van merkglazen (Hei neken en Amstel) gepromoot tijdens het carnaval in Den Bosch. Dit gebeurde naar aan leiding van negatieve reacties op de kleine merkloze cola glaasjes, waarin tijdens carna val vaak te gehaast wordt ge tapt. De Bossche horeca was opgeroepen óók tijdens de druk ke 'dolle dagen' optimale aan dacht te schenken aan de pre sentatie van hun pilsjes. Het gebruik van de (grotere) merk glazen hoort daar volgens de initiatiefnemers bij. Op de za terdag van het carnavalsweek einde werd in een tiental Bos sche horecagelegenheden de Gouden Afschuimer uitgereikt aan ondernemers die aan de op roep gehoor hadden gegeven. De eigenaars van café De Saeck'krijgen de Gouden Afschuimer van Hans Olthoff en fan Floris (links) Ook tijdens het carnaval in A Oeteldonk werd een goed merkglas Heineken bier getapt

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 29