Afscheid M.H. Offerman Afscheid C.A.J. Beij Rotterdam Tijdens een zeer drukbezochte receptie in de Raadskelder in Rotterdam werd 11 febmari afscheid geno men van de heer M.H. Offer man. Hij werkte als laatste in de functie van Debiteurenin formant. Martin, die 36 dienst jaren achter de mg heeft, was in gezelschap van zijn echtgenote, zoon en kleinkinderen. Hij werd toegesproken door Jan de Birk, Joost Hendrikx en Jan Blo mans. Alle drie spraken over de zelf af met een zeer humoristi sche speech, waarmee hij vele receptiegangers aan het lachen bracht. Hij bedankte iedereen en Heineken als werkgever in het bijzonder. Daarna volgde nog een gezellig samenzijn. merciële functies, zowel in bier als in 'fris' werd de heer Beij per 1 maart 1989 benoemd tot Groothandelsvertegenwoordi ger bij Drankenhandel Holland Noord in Alkmaar. Dit alles passeerde de revue tijdens de gezellige afscheidsreceptie. Daarbij haalde spreker de heer Verlaan ook nog even de coö peratieve instelling, de inzet en de humor van Cor aan. Namens de collega's kreeg Cor Beij ver volgens een kolomboormachi ne als afscheidscadeau. Den Bosch Op 17 febmari werd het 25-jarig dienstjubi- leum gevierd van de heer P. Huijsmans van de afdeling Ver pakken in Den Bosch. Veel col lega's van Piet waren naar de Cambrinuskelder gekomen om hem en zijn echtgenote te feli citeren. De officiële toespraak werd gehouden door zijn wachtchef, de heer Naus. Hij vertelde dat Piet in de 'oude bottelarij' zijn dienstverband is gestart. Na vijf jaar maakte hij het opstarten mee van colonne 9, waar hij achttien jaar aan werkte. "Piet was en is nog steeds een ijverige operator en ook is hij bijzonder prettig en gezellig in de omgang met an deren", aldus de heer Naus. Piet werkt overigens nu in rayon 1 aan de 'inpakstraat'. Vervol gens kreeg hij een envelop met inhoud overhandigd. Daarna kon iedereen de jubilaris en zijn echtgenote persoonlijk felicite ren. humor van Martin Offerman. Ook werden zijn liefde voor het voetballen (vooral in zijn jonge jaren), zijn actieve rol in en om zijn huis en zijn correcte ma nier van handelen genoemd. Martin sloot het officiële deel Alkmaar Na een dienstver band van 36 jaar nam de heer C.A.J. Beij op 23 febmari af scheid van onze onderneming. Cor begon 1 maart 1957 als ver koper/ propagandist bij N.V. Be- drijfscentrale voor het Kool zuurhoudend en Alcoholvrije Drankenbedrijf Vmmona. Na het vervullen van diverse com-

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 28