Overleden In memoriam N.G. Gudde In memoriam F. van Baarsen leiding van een kanjer als cursus leidster: Lenny van Duin, die ervoor zorgde dat dit voor ons vijf fantasti sche, onvergetelijke en leerzame da gen zijn geworden. Kortom een cur sus om met heimwee aan temg te denken. Nogmaals hartelijk bedankt. Met vriendelijke groeten, F am. f.G. Schoorl Hierbij bedanken wij de directie van Heineken voor het mooie bloem stuk en het drankenpakket die wij ter gelegenheid van ons 40-jarig ju bileum mochten ontvangen. Ook willen wij hierbij grote dank uit spreken aan de heer Kregel die dit alles mogelijk heeft gemaakt. Wil en Bas Plaisier Mede namens mijn vrouw en kinde ren wil ik iedereen bedanken voor de felicitaties, bloemen, foto's en belangstelling tijdens mijn af scheidsreceptie op 4 december 1992. Mijn bijzondere dank gaat uit naar de directie, chefs, het ont vangstcomité en collega's. W. v.d. Kamp Hierbij bedanken wij de directie en de heer L. Kregel voor het mooie bloemstuk en het drankenpakket, die wij mochten ontvangen voor ons 40-jarig huwelijk. Fam. v.d. Zijden Bij deze bedanken wij de directie van Heineken voor het mooie bloemstuk en het drankenpakket dat wij ter gelegenheid van ons 40- jarig huwelijk mochten ontvangen. Verder ook dank aan mevrouw S. van Kooten die alles prima heeft ge regeld. H. Kuijl en echtgenote Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken en zeker ook mevrouw Van der Linden hartelijk bedanken voor het drankenpakket en de mooie bloemen, die wij ter ge legenheid van ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen. Wij zullen dit niet gauw vergeten. Wij vonden het een prachtige attentie. Diny en Ton Denis Op 25 februari waren wij veertig jaar getrouwd. Op die dag werden wij door Heineken gefeliciteerd en verrast met een prachtig bloemstuk en een drankenpaldcet. Onze op rechte dank hiervoor! Wij wensen Heineken een goed jaar toe. J. Mes, Rotterdam Op 8 febmari is de heer J.A. van Saarloos (71) overleden. Hij is in dienst getreden op 15 januari 1940 en met pensioen gegaan op 1 mei 1986. Mevrouw C.M. de Haas-Schot (72) is op 17 februari overleden. Zij trad in dienst op 1 juli 1964 en was sinds 1 maart 1981 met pensioen. Op 19 febmari is de heer B.J. Roe- lofs (81) overleden. De heer Roelofs is in dienst getreden op 8 april 1958 en is per 1 november 1976 met pen sioen gegaan. De heer H.W.F. van Berkel (80) is op 27 febmari overleden. Hij trad in dienst op 12 september 1955 en was sinds 1 mei 1977 met pensioen. Op 28 febmari is de heer C.M. Weyts (75) overleden. Hij is in dienst getreden op 1 juli 1956 en met pensioen gegaan op 1 januari 1982. Op 13 januari 1993 overleed de heer N.G. Gudde (61). Hij is vrij kort, maar zeer ernstig ziek geweest. Nico Gudde kwam 3 oktober 1960 in dienst bij Heineken Amsterdam en heeft daar vele jaren als machi nist gewerkt. In 1973 werd hij be noemd tot Groepsleider van de Energiedienst. Na de sluiting heeft Nico zich nog ingezet bij de ont manteling van de brouwerij. Per 1 augustus 1989 werd hij opge nomen in de ROWOR-regeling. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Na een slepende en langdurige ziek te is op 21 febmari Frits van Baarsen overleden. Hij werd 49 jaar. Frits kwam op 3 januari 1977 in dienst bij Heineken Amsterdam. Daar werkte hij als Emballagewer ker in de Bottelarij. Na een halfjaar werd hij Heftruckchauffeur. Ook heeft hij nog enkele maanden bij de HTS gewerkt. In 1986 is Frits, in verband met de ophanden zijnde sluiting van de Stadhouderskade, overgeplaatst naar de afdeling Maga zijn en Intern Transport in Zoeter- woude. Ook hier was hij heftruck chauffeur. Frits was een bijzonder mens, heel sociaal voelend, en altijd bereid om iets voor een ander te doen. Zo heeft hij de laatste jaren, nadat hij was opgenomen in de Heineken In- validiteitsregeling (HIR), veel vrij willigerswerk verricht. Wij wensen zijn levenspartner en zijn kinderen veel sterkte bij het verwerken van dit verlies.

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 19