Huwelijken Geboorten Geslaagd Buitenland Onze dienst verlieten Dankbetuigingen 18 Zoeterwoude De heer E.S. Roersma (Raw Mate rials, Research Development) met Mw. E.A.C. Engels Mw. F.E.M. van Alphen (Heineken Invaliditeits Regeling, HIR) met de heer W.J.F. Triep Zoeterwoude Marijn J., z.v. mw. W.P. Swagers (Bedrijfskantine) en de heer Th.H.M. Zonneveld (Centraal Ma gazijn) Sidney D., z.v. mw. D.M. Straver (PZ Bier Opleidingen) Tara, d.v. mw. J.M. Riem-van Eist (secretariaat support HTS) Mitchell, z.v. de heer R. Witvliet (Project Supplies Management) Marloes, d.v. mw. S.W. Boer (Tech nical Documentation Centre) Horecagebieden Herm W., z.v. de heer I.P. Kaanen (Drankenhandel Den Haag) Anish N., z.v. de heer K.R. Bisnajak (Drankenhandel Rotterdam Admi nistratie) Nijnke, d.v. de heer J. Dijkstra (Drankenhandel Grou Magazijn) Lian H., d.v. de heer J.M. Steins (Ho reca Technische Dienst Zuid-Ne derland) Eline E.D., d.v. de heer W. van Da len (Horeca Technische Dienst Zuid-Nederland) Horecagebieden Voor SVH Diploma - Vakbekwaam heid voor het cafébedrijf: J.C.S. Ca- ris (Nuth) Argentinië De heer D. Heijn is uit Italië ver trokken en met ingang van 16 febru ari 1993 als marketing manager ge detacheerd bij Erven Lucas Bols S.A. in Bella Vista, Argentinië. Hongarije De heer L. Istvankovics is per 1 maart 1993 voor ongeveer drie maanden gedetacheerd als assistent installation manager bij Komaromi Sörgyar RT te Komarom, Hongarije. Kongo De heer Th.A.M. Krebbelcs is per 1 maart 1993 teruggekeerd naar Ne derland. De heer Krebbeks was werkzaam als directeur technique bij Brasserie de Brazzaville S.A. te Brazzaville, Kongo. Rwanda De heer P.F.W. Smith is per 23 februari 1993 teruggekeerd naar Nederland. De heer Smith was hiervoor werkzaam als chef Bouteil- lerie bij Bralirwa S.A. te Gisenyi, Rwanda. Vietnam De heer H. van Dort is met ingang van 1 maart 1993 uitgezonden als technological controller naar Viet nam Brewery Ltd. in Ho Chi Minh City, Vietnam. Zaïre De heer F.J. Snieders is per 18 febru ari 1993 werkzaam als directeur technique bij Bralima S.A.R.L., Kinshasa te Zaïre. De heer Snieders was voorheen werkzaam als senior technological consultant bij Region al Support Middle Africa, H.T.B. (Na een dienstverband van drie jaar of meer) Zoeterwoude Mw. M. de Nie-van Velsen (Pl. Ad ministratie) Mw. J.C.E. van Velzen (EFI Plan ning Control HTS) Horecagebieden De heer J.C.A.G. Olderaan (Horeca- gebied Gelderland/Overijssel) De heer J.M. Pieterse (HTS Rand stad) Buitenland De heer W.Th.V. Buelens (Luanda, Angola) De heer D.S. Enters (Tokyo, Japan) Mede namens mijn echtgenote en zoon heel veel dank aan eenieder die heeft bijgedragen aan de zeer ge zellige sfeer rond mijn afscheidsre ceptie. Collega's en oud-collega's, die van verre kwamen. De vele ca deaus en bloemen gaven een goed beeld van de uitstekende sfeer waar in ik altijd heb mogen werken. Martin Offerman Mede namens mijn vrouw wil ik ie dereen bedanken voor de felicita ties, bloemen en cadeaus ter gele genheid van mijn afscheid op 26 januari 1993. Dank aan de vestiging in Alkmaar voor de prima verzor ging. Heineken-chefs, -collega's het was fijn om met jullie te werken. Niek en Nel Termes Langs deze weg wil ik mede na mens mijn echtgenote de directie van Heineken en niet in de laatste plaats mevrouw Van Kooten heel hartelijk bedanken voor de gelegen heid die zij ons hebben geboden om de 5-daagse cursus 'Pensioen in Zicht' in de Essenburgh te Hierden te mogen meemaken. Het was een zeer gemêleerd gezelschap, onder

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 18