Heineken op de HISWA Gratis Bucklerposter in PUM met daarop de route van deze zeilrace. De wedstrijd gaat 25 september 1993 van start en zal in totaal negen maanden in be slag nemen. Ze voert de 28 deel nemende jachten van de start plaats Southampton in Engeland langs Punta del Este in Uruguay, Fremantle in West- Australië, Auckland in Nieuw Zeeland, Punta del Este in Uru guay en Fort Lauderdale in Amerika temg naar Southamp ton in Engeland. De winnaar krijgt de Heineken Trophy overhandigd. Ook voor de win naars van de verschillende etap pes heeft Heineken een specia le prijs beschikbaar gesteld. Heineken was present op de .4 HISWA Amsterdam Vorige maand was Heineken aanwezig op de HISWA, de watersportbeurs in de RAI in Amsterdam. Dat was in een stand van de Italiaanse schilder Franco Costa. Hier liet Heineken de bezoekers kennis maken met de Whitbread Round the World Race om de Heineken Trophy, waar ons be drijf de hoofdsponsor van is. Costa schildert in opdracht van de organisatie van de Whitbre ad Race, vandaar de combina tie. Het Heineken-gedeelte van de stand, dat door de Reclame Service Dienst was verzorgd, toonde een grote wereldkaart Het idee is voor iedereen dui delijk: Je kunt ook plezier heb ben zonder alcohol. 'Buckler, meer heb je niet nodig'. I 'Catwoman'in actie Er was al veel vraag naar, maar nu kan er ook aan worden be antwoord: Vanaf 1 april kun nen medewerkers in het Perso neels Uitgifte Magazijn (PUM) een gratis poster ophalen van de jongste Buckler-commer cial, 'Catwoman' geheten. In deze reclamespot kruipt een jonge vrouw over de bar naar haar partner toe, onder enthou siaste aanmoedigingen van de overige cafébezoekers.

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 12