Verkeerslichten geplaatst Handel positief over Vrumona Vullers gearriveerd Zoeterwoude Sinds decem ber staan er bij de toegangsweg naar het brouwerijterrein in Zoeterwoude verkeerslichten. Deze hebben te maken met de in aanbouw zijnde Rijksweg 11 - Oost. Over twee jaar worden de afslagen van de A4 (snelweg Den Haag-Amsterdam) op de Hoge Rijndijk afgesloten. De verkeerslichten zijn sinds de ingang van het nieuwe jaar in werking. Het is een van de maatregelen van de gemeente Zoeterwoude om het verkeer dat straks van de Rijksweg 11- Oost zal afkomen beter te ver werken. De verkeerslichten in werking Bunnik Vrumona scoort hoog bij haar klanten. Dat blijkt uit het onlangs gepubliceerde In- dustributierapport 1993 van Foodmagazine en Interselling Training. In dit onderzoek naar de relatie tussen handel en 155 fabrikanten in 1992 behaalde Vrumona een zevende plaats. De totaalbeoordeling over een vijftal criteria leverde onze Bunnikse collega's een gemid deld rapportcijfer op van 7,16. Daarmee is het de hoogst scorende producent in de fris drankensector. ino :ie- de zen alle :eer iord and In het onderzoek over 1991 be haalde Vrumona nog de 22ste plaats. Mare Bolland, hoofd Thuisverbruik Vrumona, over deze opmerkelijke stijging: "Het is het resultaat van een gemeenschappelijke Vrumona- inspanning. Niet alleen Ver Den Bosch De twee vullers van de nieuwe Colonne 12 zijn kortgeleden geleverd middels speciaal transport. De appara ten werden vanaf de Duitse grens bij Venlo onder politie begeleiding vervoerd naar Den Bosch. De vullers zijn gemaakt door een Duits bedrijf. Op de foto is te zien hoe een van de vullers van een oplegger wordt getakeld. De opname is ge maakt bij Verpakken op de lo catie van de nieuwe flessenlijn. Colonne 12 gaat uitsluitend 30cl-flessen afvullen voor de binnenlandse markt. De twee vullers hebben samen een capaciteit van 80.000 flessen per uur. koop, maar ook de ondersteu ning van Marketing, Logistiek en Produktie bij de introductie van de kunststof literfles heeft geleid tot dit succes. We zien dit resultaat als een stimulans om dit hoge niveau in elk geval te handhaven in 1993."

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 7