Nieuwe biljarttafels Evenementenpost Agenda Nieuwe hoofdredacteur Bunnik De Biljartvereniging Vrumona heeft met de opening van de nieuwe kantine in Bun- nik een nieuw onderkomen gekregen. Bovendien heeft zij de beschikking over nieuwe biljarttafels. Deze werden 29 januari in gebruik genomen in aanwezigheid van de collega verenigingen uit Amsterdam, Den Bosch, Zoeterwoude en NS-Utrecht. Algemeen directeur Piet Schop van Vrumona en 'Ome Jan' van Wielen uit Amsterdam namen als eersten de tafels in gebruik. Gespeeld werd in drie poules. Na twee was de stand gelijk, zo dat de derde de beslissing moest brengen: het werd een overwinning voor Ome Jan. Kees Bosman van de Biljart vereniging Vrumona bedankte vervolgens Piet Schop voor de nieuwe accommodatie en bood hem het erelidmaatschap van de vereniging aan. In de maand maart worden de volgende evenementen door Heineken, Amstel of een van de andere merken van ons concern gesponsord: 02/3 Nederland Muziekland in Hilversum 07/3 IJsgala in Amsterdam 20-21/3 Heineken Roeivierkamp, op de Amstel in Amsterdam 25-28/3 Indoor Brabant, paardesport in de Brabanthallen, Den Bosch 27/3 Rijnmond Jazz Gala in het World Trade Center in Rotterdam, met optredens van Lee Towers e.a. Bij de achterpagina Op 3 mei 1933 verscheepte de Amstel brouwerij haar eerste exportlading naar de Verenigde Staten. Dit werd mogelijk door het opheffen van de 'drooglegging', het toenmalige ver bod op het gebruik van alcoholhoudende dranken, door de Amerikaanse regering. De Amstel Karaoke Show is in maart op de vol gende data in deze horecabedrijven te beleven: 3: Café Twins in Alphen a/d Rijn 6: Harvey Bar in Egmond aan Zee 6: Rustoord in Harmeien 12: Le Berry in Gorinchem 13: De Kluif in Purmerend 13: River café in Uithoorn 19: Florence in Roosendaal 20: Sporting De Gors in Purmerend 20: Jeugdsociëteit, Almkerk 25: Café De Boterlap in Harderwijk 26: Café Korenbeurs in Wageningen 27: De Toerist in Spaarndam 27: Terra Nova in Putten Peter Everts Zoeterwoude—Met ingang van 1 februari is Peter W. Everts (30) benoemd tot hoofdredacteur van Vers van 't Vat. Daarnaast blijft Peter eindredacteur van ons personeelsblad. Hij heeft het hoofdredacteurschap over genomen van Hella Schoonveld. Ook in de samenstelling van de Redactiecommissie is een wijziging opgetreden. Wegens het aanvaarden van een nieuwe functie als Controller binnen de afdeling Control van Corpo rate Finance Systems (A'Wet), heeft Jaap van Oordt zijn lid maatschap van de Redactie commissie beëindigd. Hij heeft negen jaar deel uitgemaakt van de Redactiecommissie van Vers van 't Vat. Esther Boot tenslotte, is de nieuwe redactie-assistente van dit blad. Zij volgt Margritha Meijer op, die kortgeleden is be noemd tot medewerkster pers zaken Produkt PR. Redactie en Redactiecommis sie danken zowel Hella Schoonveld als Jaap van Oordt en Margritha Meijer voor hun jarenlange bijdragen aan ons blad en wensen allen succes toe in hun nieuwe functies.

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 31