15.000 gulden voor Hans de Vente 2.500 gulden voor Leo Hassing gesteld bij de caroussel twee fo tocellen te plaatsen voor het hals- en buik-etiket. De machi ne stopt nadat drie ongeëtiket teerde flessen zijn gesigna leerd", vertelt tapper Hans de Vente. Minder produktieverlies is het gevolg, terwijl tevens wordt be spaard op de kosten van de af valwaterbelasting. De commis sie was zo enthousiast over De Ventes voorstel, dat de foto cellen veertien dagen na het indienen van het idee al werden geplaatst. DEN BOSCH W.A.P.M. Erkeland (O.B.E.) T. Diks/J. Fonteyn/A. van Osch/H. Stuiver (Verpakken/Brouwen) J.G.M. Coret (Gistkelder) J. Haarman (M.F.H.) N. Damen/H. van Lith (Verpakken) J.J.N. Kuipers (M.F.H.) M.G.M. van Osch/A. Couwenberg (M.F.H.) D.C. Aalbertsberg (Verpakken) D.A. Udink (Energiedienst) J. de Koning (Energiedienst) W. Muurmans (Gistkelder) H. van Dijk (Verpakken) P.P.M. Hoogervorst (Verpakken) HORECA A.W.H. Visser (Hempoint) Beloning Aanmoediging 500,— 300,— 200,— 150,— 150- 100,- 100,— 100,- 100,— 75,— f75- f 75,— f75- f 100,- achterin de auto vervoeren. "Tijdens het rijden staat die ap paratuur te wiebelen of schuift heen en weer. Ik had genoeg van al dat geschommel achter in. Bovendien kwamen er deu ken in de zijkanten van de au to. Daarom heb ik een constmctie bedacht, waarmee het spoelapparaat vast kan wor den gezet in de wagen", aldus Leo. De constmctie is eenvou dig te maken. De commissie oordeelde dat de veiligheid in de auto's hierdoor groter wordt en kende 2.500 gulden toe. Bunnik In het vorige num mer stond Hans de Vente ook afgebeeld, omdat hij een belo ning van vijfduizend gulden had gekregen. Nu ziet u hem opnieuw, omdat hem de maxi male beloning is toegekend voor een ander idee: "Als bij de etiketteermachine een storing optrad bij het etiketteren, lie pen nog 45 flessen door voordat de machine stopte. Ik heb voor- Hoofddorp In de vergadering van de Ideeënbuscommissie Horeca komt het niet vaak voor dat een idee met een hoog be drag wordt beloond. Leo Has sing, medewerker van de Hore ca Tap Service (HTS) in Hoofddorp, heeft onlangs een idee ingediend dat daarvoor wel in aanmerking komt. Zijn idee betreft de mobiele spoelappara- tuur die de HTS-medewerkers

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 30