Nieuw briefpapier Heineken Peter Senior wint Heineken Classic Het met rode letters voorbe drukte briefpapier van Heine ken Nederland wordt binnen kort vervangen. De kleur rood maakt plaats voor Heineken- groen. Dit is het gevolg van de introductie van nieuwe Heine- ken-enveloppen, die zijn ont worpen door Corporate Brands Design. De gele enveloppen met de zwarte Heineken-balk zijn met andere woorden binnenkort ge schiedenis. Ervoor in de plaats komen witte enveloppen met de bedrijfsnaam in Heineken- groen. Mieke van der Knoop (Formulierenbeheer Heineken Nederland): "Het gaat naast het briefpapier en de enveloppen ook om de visite-kaartjes, de 'with compliments'-kaarten, etcetera." Voorraden Het betekent niet dat Heine ken Nederland van de ene op de andere dag overgaat op de nieu we stijl. Algemeen directeur Strobos is uit kostenoverwe gingen van mening dat er geen grote voorraden mogen worden weggegooid. "We krijgen dus een overgangsfase, waarin het tijdelijk zo kan zijn dat bijvoor beeld het nieuwe briefpapier in een 'oude' envelop wordt gesto ken. Het is verder de bedoeling dat ieder eerst zijn voorraadje met rood bedrukte visitekaart jes op maakt. Het is onmogelijk om iedereen op korte termijn te voorzien van nieuwe visite kaartjes", aldus Mieke van der Knoop. Het briefpapier van Heineken Technical Services was al groen bedrukt en dat blijft zo. Het briefpapier van Heineken Ne derlands Beheer gaat over van zwart op groen. Dat van het hoofdkantoor in Amsterdam (Heineken NV) was en blijft zwart bedrukt. Wat verandert, is dat de letter voortaan voel baar is door de toepassing van een speciale druktechniek. Hierdoor krijgt het papier wat meer cachet. (Eenzelfde tech niek wordt gebruikt bij het drukken van bankbiljetten.) Dit geldt ook voor het nieuwe, groen beletterde papier van Heineken Brouwerijen en Hei neken Internationaal Beheer. Mieke van der Knoop toont modellen van de nieuwe Heineken-enveloppen Winnaar Peter Senior Eerder deze maand maakte ons bedrijf bekend dat het hoofd sponsor wordt van het Catalo nia Open in Spanje. Dit toer nooi wordt van 22 tot 25 april gehouden op de Club de Golf El Montanya bij Barcelona. Hei neken was al hoofdsponsor van het Australian Open, de World Cup en het Nederlandse Open. Op dat laatste golftoemooi zal wederom 'Great White Shark' Greg Norman van de partij zijn. De Australische golfspeler maakte dit bekend tijdens de Heineken Classic. Het Heine- Perth - De 33-jarige Australiër Peter Senior heeft de Heineken Classic in Perth gewonnen. Dit golftoemooi, een van de vele die Heineken wereldwijd spon sort, trok op de slotdag 22.000 bezoekers. Zij trotseerden het warme zomerweer (35 graden Celcius) en kwamen massaal toekijken hoe hun landgenoot zijn concurrenten, onder wie de Nieuwzeelander Michael Campbell, ver achter zich liet. ken Dutch Open vindt eind juli in Noordwijk plaats. Greg Norman in actie. 'The Great White Shark heeft aangekondigd ook dit jaar deel te nemen aan het Heineken Open in Noordwijk

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 29