Afscheid C.J. Verschoor 37,5 jaar Th. Maas Afscheid N.J. Termes Rotterdam De heer C. J. Ver schoor werd op 22 januari sa men met zijn gezin ontvangen voor een afscheidsreceptie. Volgens de berekening van de heer Van den Berg was de heer Verschoor 11.568 dagen in dienst geweest. Hij bedankte hem voor zijn inzet en deskun digheid en zei dat Heineken het voortaan moet doen zonder de zeer gewaardeerde inbreng van de heer Verschoor. Hierna sprak de heer Goudswaard, die 32 jaar hecht met hem heeft sa mengewerkt. Behalve aan deze samenwerking komt er ook een einde aan de negen jaar duren Vessem Op 8 januari vierde de heer Th. Maas zijn 37,5 jarig dienstverband in Vessem; De plaats waar hij ruim 35 jaar werkzaam was bij Dranken handel Brouwerij De Leeuw. De voormalige eigenaren en de heer Kaanen van deze dranken handel waren bij de viering aan wezig. Na een toespraak van de heer Kaanen, overhandigde de heer Olthoff de speld. Hij be dankte het echtpaar Maas voor hun inspanningen het merk Heineken in de Kempen groot te maken en te houden. Namens alle collega's overhan digde de heer Van Vliet een ver rekijker en fototoestel. Een an der cadeau kreeg de heer Maas van zijn zoon, die hem een 'op en top Heineken-man' noemde. De heer De Goey bedankte na mens drankenhandel Winters van Wees de heer Maas voor zijn goede en buitengewone in zet als magazijnmedewerker en vorkheftruckchauffeur gedu rende de afgelopen twee jaar. de traditie van het schaken in de lunchpauze. Vele verhalen en herinneringen aan vroeger passeerden de revue. Tot slot bood de heer Goudswaard het cadeau aan: een elektronische schrijfmachine. Voorts kreeg de scheidende chef Verslag- groep Administratie Export een functiebeschrijving voor 'Ver schoor als Vutter'. Een geani meerde receptie volgde. Niek. De heer Roeleveld schet ste Niek Termes als een uitste kende vertegenwoordiger van het Regionaal Service Cen trum. Het feit dat Niek van opvallend veel klanten de sleutels van de betreffende panden in bezit had, bevestigt het vertrouwen dat hij bij hen genoot. Als afscheidsca deau kreeg hij een cadeaubon als bijdrage in de aanschafkos ten van een videocamera. De goed bezochte receptie bete kende een waardig afscheid van een gewaardeerd collega. Alkmaar Na een dienst verband van 13 jaar nam de heer N.J. Termes op 26 januari af scheid van onze onderneming. Sinds 1986 werkte de heer Ter mes als medewerker Horeca Tap Service bij het Regionaal Service Centrum Hoofddorp. Dat de afscheidsreceptie sa menviel met zijn 55ste verjaar dag, was geen toeval. Tijdens de receptie sprak als eerste de heer Pastunink. Hij noemde met name de betrouwbaarheid van

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 28