Dankbetuigingen Overleden In Memoriam mw. C. Boele Maleisië De heer A. Been is begin januari te ruggekeerd uit Maleisië, waar hij was uitgezonden als HTS Installa tion Manager bij Guiness Anchor Berhad in Petaling Yaya. Kongo De heer R.L. Dierckx de Casterle is per 25 januari tijdelijk uitgezonden naar Brasserie de Brazzaville in de functie van Administrateur Délégué a.i. Hij volgt hiermee de heer EL.A Lebm op. De heer Dierckx de Casterle is werkzaam als Directeur Financier bij Bralirwa te Kigali, Rwanda. De heer A. Devenyns is per 16 januari in dienst getreden en uitge zonden als Directeur Commercial en Marketing naar Brasserie de Brazzaville. Zaïre De heer B. Blanpain is per 7 decem ber in dienst getreden en uitgezon den als Directeur Centre Médical de Afrique Central te Kinshasa. De heer J.F.M.L. van Boxmeer, Directeur Marketing en Commercial in Kinshasa, heeft de heer J.L.M. Homé opgevolgd als Administrateur Délégué bij Bralima. De heer Homé is overgeplaatst naar Amsterdam als Coordinating Director Africa. Als laatste woord van Jan aan u, wil ik aanhalen wat hij in zijn laatste dagen geschreven heeft. "Ik heb gestreden, maar pas op, te gen de duiven kan ik niet op! En hij was moegestreden. Het ge vecht kon hij niet winnen. Nu is hij vrij, vrij van pijn. U allen wil ik be danken voor het medeleven en alle belangstelling. Dat gaf ons kracht. Ik hoop dat Jan in uw nagedachtenis mag voortbestaan, precies zoals hij was. AC. Luk-van Leeuwen De rust is weergekeerd, de bloemen zijn vergaan, de indrukken (een beetje) verwerkt. Wat blijft is de her innering aan een grandioze af scheidsreceptie. Een fijne afsluiting van bijna 32 Heineken jaren. Colle ga's, heel veel dank voor jullie goe de woorden, wensen (ook telefo nisch en schriftelijk), voor de bloemen, de cadeaus, voor alles. Om met de woorden van mijn we derhelft te spreken: Het was een mooi feest! C.f. Verschoor Wat een heerlijk feest is het op 8 ja nuari geworden. In 25 jaren heb je niet alleen collega's gekregen, maar ook heel veel vrienden en vriendin nen. Anneke en ik, maar ook de fa milie, die dit 25-jarig jubileum mochten meemaken, hebben echt genoten van alles. De uitstekende verzorging, de toespraken, het emi nente zangkoor, de bloemen en ge schenken, het was grandioos. Be dankt allemaal. Anneke en Ton de Groot Mede namens mijn vrouw wil ik Heineken hartelijk bedanken voor het mooie bloemstuk dat ik ter gele genheid van mijn 65ste verjaardag mocht ontvangen. Sief Mulders Mede namens mijn familie bedank ik hierbij de vele collega's en oud collega's uit binnen- en buitenland voor hun belangstelling en attenties t.g.v. mijn pensionering. De mooie fotoreportage is een blijvend aan denken aan het informele afscheid. Met voldoening zien wij terug op een fijne Heineken tijd. Bram en Ted van Rijn Op 23 januari is de heer D. de Leeuw (75) overleden. Hij was werkzaam bij Drankenhandel Van Olffen. De heer De Leeuw is op 17 augustus 1970 in dienst getre den. Op 1 augustus 1982 ging hij met pensioen. De heer L. Venderbos (76) is op 10 januari overleden. Op 7 november 1960 kwam de heer Venderbos in dienst bij de toenmalige Amstel brouwerij in Amsterdam. Op 1 au gustus 1983 ging hij met pensioen. De heer W.F. Schipper (68) is overle den op 2 februari. De heer Schipper trad op 1 augustus 1964 in dienst en maakte per 1 mei 1983 gebruik van de Wachtgeldregeling. Op 11 febmari 1993 heeft Carla Boele op 46-jarige leeftijd na een kortstondig ziekbed veel te vroeg afscheid genomen van het leven. Carla trad 1 maart 1969 in dienst van Heineken als assistente techni sche Opleidingen van Heineken Technisch Beheer. Vervolgens is zij werkzaam geweest als secretaresse van European Brewery Convention en als afdelingssecretaresse van de afdeling Human Affairs Expatriates Staff. Gedurende haar loopbaan binnen Heineken hebben wij Carla leren kennen als een vrolijke, altijd opge wekte collega, die veel hartelijke belangstelling stelde in andere mensen. In haar laatste functie leende zij menig expatriate haar oor. Carla met haar grote gevoel voor humor en opgewektheid zal in onze gedachten voortbestaan. Wij wensen een ieder die haar een warm hart toedroeg alle sterkte om dit verlies te dragen.

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 23