Huwelijken Geboorten Geslaagd Onze dienst verlieten Buitenland Den Bosch Dhr. J.W.J. Ie Ruet (Brouwen) met mw. J. Horsten Zoeterwoude Mw. C. Princen (Personeelsdienst Produktie) met dhr. P. Verdier continuïteit: M. el Haddouci, K. Ogbayohanes, E.H. el Allati, N.A. de Bruijn, G.A. Peters, A. Kaouass, R.A.W. Versteegh, M. Ozselculc, A.G.J. Tax, F.R. Mess Lapré, M.A. de Kmijff, R. Vreden- bregt, A. Babaj, R.S. Ruitenberg (allen Verpakken) Rotterdam Voor Organisatiekunde la: L. Bakker (ETA) Amsterdam Steven F., z.v. dhr. M.J. Gerards (Export) Amber S., d.v. mw. J. Th. van Rijk (CPR) Constantijn A.F., z.v. mw. A.M. van Asten (Export) Den Bosch Marnix, z.v. Dhr. G. Jansen (Technische Dienst) Melissa, d.v. mw. WW. Netten (Verpakken) Suzan en Stan, dochter en zoon van dhr. f.H.F. Dorgelo (Interne Dienst) Karin, d.v. R.J. Vermeulen (Verpakken) Horecagebieden Yvette D., d.v. dhr. E.J.G. Pols (Amsterdam/Utrecht) Bart, z.v. dhr. P.F. van Ee (Noord-Holland) Vrumona Wilhelmina J.E., d.v. dhr. A.G.J. Tax (Verpakken) Zoeterwoude Dave, z.v. dhr. J.M. den Otter (Information Management EFI) Marjolein, d.v. dhr. J.E. Boezaard (Brouwen) Josephine M., d.v. dhr. F.A.C. Gheeraert (Procestechniek) Lianne A., d.v. dhr. E.H. Kotte (Brouwen) Christiaan J., z.v. dhr. M.C. Meerkerk (Finan. Budgett. Verslaggeving) Den Bosch Voor het Certificaat gebruik van Xerox 1090: M.A. van Engelen, M.G.E. van de Bogaert, J.T.F. Meijer, A.J. Weber, P.E. Simon en F. Emans (allen Postkamer/Repro) Voor de vormingscyclus voor Brouwerijtechnologen (LHCTL): J.S.M. Wijne (Brouwen) Voor Capillaire gaschromatografie met Carlo Erba apparatuur: B.J. van der Aa (Technologische Dienst) Voor Algemene Milieukunde aan de Open Universiteit: Mw. C.H.M.T. Diesveld (Brouwerij Algemeen) Voor Receptioniste/Telefoniste van het LOI: Mw. B.W.M. van Boekei (Interne Dienst) Bunnik Voor de cursus Machinebedienden: Kwaliteit, Verpakken en Machine- (Na een dienstverband van 3 jaar of meer) Zoeterwoude Mw. N.G. van Corstanje (HTS) Mw. C.A. Aaltenburg-Geertzen (Thuisverbruik) A.C. Willemsen (HTD Noordoost-Nederland) P.A.J. Canters (HTD Zuid-Nederland) Italië De heer A. Deen is per 25 januari gedetacheerd als Systems Engineer naar Birra Dreher in Milaan. Japan De heer W.O. Jalink is per 1 januari uitgezonden als Marketing Manager naar Heineken Japan in Tokyo. De heer D. F. B. v. d. Biggelaar is per 1 maartbenoemd tot General Ma nager Japan. Argentinië De heer T.K.B. Albronda is per 20 januari 1993 uitgezonden als Executive Engineer naar Cerveceria y Malteria Quilmes in Quilmes. Hongarije De heer A. Been is per 8 februari ge detacheerd als Project Engineer naar Komaromi Sörgyar in Komarom.

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 22