Colonne 12 krijgt vorm Den Bosch De installatie van de nieuwe Colonne 12 vor dert met rasse schreden. Hei- neken-collega's werken samen met monteurs van de diverse machinefabrieken aan het in elkaar zetten van de nieuwe flessenlijn. Gekozen is voor het inzetten van de mensen die er straks in 3-ploegendienst zullen werken. Daarnaast is ook rayon-groeps leider Bas Zegers fulltime met dit project bezig, in nauwe samenwerking met Jos Grever (projectleider TD). Heineken. We werken als een team met een coach. En dat bevalt prima." Produktiemedewerker Wim Leijten onderstreept dat. Hij vindt het bovendien prettig, dat hij mee kan bouwen aan de colonne waaraan hij straks dagelijks zal werken. "Ik heb bijvoorbeeld meegewerkt aan het schilderen van de spoel- machine die voor Colonne 12 wordt hergebruikt. Gevoels matig is hij daardoor een beetje van mij geworden." De afdeling Verpakken in Den Bosch. Op de plaats van de voormalige colonnes 9 en 10 verrijst de nieuwe flessenlijn Colonne 12 Bas Zegers, vanaf maart aan staande groepsleider op de colonnes 8 èn 12: "Er werken dagelijks zo'n zestig mensen aan het installeren van de nieu we lijn. 's Morgens beginnen we met een werkbespreking. Dat betekent onder andere dat door alle betrokkenen ideeën worden ingebracht en bespro ken. De mensen die er straks werken bepalen mede hoe de colonne emit komt te zien. Bijvoorbeeld de hoogte van een bedieningspaneel. Inderdaad, we doen dat in de lijn van het project Mensen Maken Produktiemedewerker Henny Knops (rechts) installeert A een etiketteermachine met Thomas Peters (monteur van de leverancier)

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 7