Afscheid G. Abbink Afscheid A.C. Willemsen Afscheid C. Luiken Afscheid C.G. van der Vliet ijssel), vertegenwoordiger Mar cel Marck en zijn collega verkoopleider Arie van't Hoff, die gebruikmaakte van video beelden. Via de tv-monitor werd Gerard op die manier ook toegesproken door een aantal agenten en afnemers waarmee hij veel zaken heeft gedaan. Vervolgens nam hij zelf het woord en bedankte velen met wie hij samenwerkte. De afscheidsreceptie van Gerard werd zeer druk bezocht. Het was dan ook lang gezellig aan boord. Arnhem Verkoopleider Gel derland/Overijssel G. Abbink nam 9 december afscheid in een bijzondere Heineken-horecage- legenheid: de Jules Verne. Dit cruiseschip heeft Arnhem als thuishaven. Gerard trad 1 september 1966 in dienst van onze brouwerij. Terwijl het schip een tocht maakte over de Rijn, werd hij toegesproken door Dick Hageman (hoofd Horecagebied Gelderland/Over- Putten Café-restaurant De Heerdt in Putten was 7 januari de locatie van het afscheid van de heer A.C. Willemsen. Aart trad op 3 april 1967 in dienst van Heineken en groeide als monteur HTD uit tot een be grip in zijn rayon op de Veluwe. De geboren en getogen Putte- naar viel op door zijn snor en zijn liefde voor de sigaar. Op vallend was ook zijn optreden in de videofilm die is vertoond tijdens de nieuwjaarsrecepties. Daarin krijgt hij van algemeen directeur Strobos een bos bloe men overhandigd, waarop Aart hem een pilsje aanbiedt. De directeur was een van de aan wezigen tijdens de afscheids receptie. Aart werd toegesproken door Jeen Klok (hoofd Regio naal Servicecentrum Noord- Oost in Zwolle) en door zijn directe chef, Henk Foppen. De laatste plaatste Aart in De Hoofdrol, geassisteerd door een aantal collega's. Er volgde nog een gezellige receptie. Den Bosch In de vorige Vers van 't Vat maakten wij melding van het afscheid van mevrouw C. Luiken. De heer Luiken belde ons op. Het was hij en niet zijn vrouw die afscheid nam als Heineken-medewer- ker. De verwarring zat hem in de functie-betiteling. De ons opgegeven omschrijving luidde '1e serveerster/kantinebeheer der'. Vandaar dat wij er van uit gingen dat een vrouw afscheid nam. Onze oud-collega nam het de redactie niet kwalijk. "Eigenlijk vind ik het wel leuk. Mijn vrouw heeft ook al die jaren klaar gestaan voor Hei neken", aldus de voormalige kantinebeheerder. Bij deze als nog een foto van hem, ver gezeld van zijn vrouw. Tijdens de drukbezochte recep tie werden de afscheidnemer en zijn familieleden toegesproken door de heren Ten Hoor (pro- duktieleider), Tuijt (hoofd Be drijfseconomische Dienst) en Van Gent (specialist Inkoop). Er werd ondermeer grote waar dering uitgesproken voor de grote inzet van de heer Van der Vliet. Aansluitend maakten de vele aanwezigen gebruik van de gelegenheid om de afscheid nemer en zijn familie de hand te schudden en veel geluk toe te wensen. Zoeterwoude In het Zoeter- woudse ontvangstgebouw De Hooiberg nam de heer C.G. van der Vliet afscheid na ruim 41 dienstjaren. Hij startte zijn loopbaan als kantoorbediende Technische Dienst van de Am- stel Brouwerij in Amsterdam. Sinds 1979 werkte hij in Zoeterwoude op de afdeling Bedrijfsinkoop, waar hij vanaf 1985 de functie van chef bekleedde.

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 29