Afscheid A.L.M. van Rijn 25 jaar A.A.M. de Groot 25 jaar A.J.A. Aarts Zoeterwoude De heer A.L.M. van Rijn nam 7 decem ber afscheid van Heineken. Na 37 dienstjaren ging hij officieel met pensioen, op basis van de Tropenregeling. Hij heeft onder meer in Singapore, Nigeria, Tsjaad en Angola gewerkt als hoofd Technische Dienst. Sinds zijn terugkomst in Neder land, anderhalf jaar geleden, hield hij zich bezig met het bekende rode handboek over stoom. Tijdens een drukbe zochte receptie werden hoogte punten uit zijn carrière belicht. De heren Leeuwenburg, Wes- dorp en Boskamp noemden tel kens een onderwerp, waarna de heer Van Rijn een toelichting gaf. Zo kwam de hondsdolle hond ter sprake, die hij in Sing apore had gekocht. En natuur lijk de politieke onrust die toevallig steeds uitbrak nadat hij een van de Afrikaanse landen had verlaten. Tot slot liep een wekker af om aan te geven dat het tijd werd met zijn allen een biertje te drinken. organiseerde, werd lovend toegesproken door Herman Hofhuis en Gerrit Stolk. Van hen kreeg hij respectievelijk de gouden speld en een uniek miniatuurmodel van de nieuwe Amstel-vrachtwagen. Na een kort dankwoord van de jubi laris volgde een gezellige, druk bezochte receptie. Toine en zijn vrouw verlieten dansend De Hooiberg op de klanken van 'What a wonderful world', zijn 'all time favourite'. Den Bosch Op vrijdag 8 januari 1993 was het 25 jaar geleden dat de heer A.A.M. de Groot in dienst trad van de Heineken Brouwerij in Den Bosch. Ton de Groot werd te zamen met zijn echtgenote ontvangen door de bedrijfslei ding. Tijdens deze vooront vangst werd hem de gouden speld overhandigd. Daarna ging het gezelschap naar de Cambri- nuskelder, waar in een zeer ge zellige sfeer een drukbezochte receptie plaatsvond. Tijdens de receptie werd de jubilaris in een lied op de korrel genomen door een aantal collega's, het zoge noemde 'Zakkenkoor'. Ton de Groot wilde ook nog wat kwijt over zijn Heineken-tijd en na zijn speech kreeg iedereen de gelegenheid hem te feliciteren met zijn zilveren jubileum. "Ik wil geen flauwekul", had hij dan ook zijn afdelingsmede werkers laten weten. Toine werd prompt 's morgens om 7.00 uur gewekt door twee van hen. Gestoken in kelner-tenue serveerden zij de jubilaris ont bijt op bed. In De Hooiberg moest hij plaatsnemen in een Amstel-decor en werd hij toe gezongen door een Amstel-af- delingskoor. Dat stond onder leiding van ceremoniemeester Henk Bonthuis. Toine, die al zovele recepties voor anderen Zoeterwoude Hoofd Per soneelszaken Commercie en Stafdiensten Bier, A.J.A. Aarts, vierde 8 januari zijn 25-jarig dienstjubileum. Dat gebeurde in ontvangstgebouw De Hooi berg in Zoeterwoude. Toine be gon in 1968 als medewerker Loonadministratie bij de Am- stel-brouwerij. Hij is altijd een echte Amstel-man gebleven.

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 28