Kerstman bezocht Heineken leiders waren erg enthousiast over de drie geslaagde excursie- dagen. In totaal hebben bijna 280 kinderen uit de leeftijds groep van 9 tot en met 17 jaar de brouwerij bezocht. Een aantal van de deelnemende kinderen met de Kerstman bij de Jan Plezier in Den Bosch In Zoeterwoude werd 17 decem ber voor het eerst een 'thema- contactbiertje' gehouden, dat dit keer in het teken stond van het naderende kerstfeest. Ook hier bracht de Kerstman een bezoek en hield hij zelfs een speech, waarin duidelijk werd dat PZ-directeur Frans Versteeg onder de rode verpakking zat. Vergezeld van twee, eveneens in het rood gestoken (PR-)Kerst- meisjes bracht de Kerstman samen met zangeres Danielle Rietveld (winnares van het Grote Sourcy Songfestival) nog het 'I'm dreaming of a white Christmas' ten gehore. Daarna kon het zeer talrijke Zoeter- woudse publiek in het mooi versierde Ontvangstgebouw De Hooiberg nog lang genieten van het optreden van Daniëlle en de lekkere hapjes en drank jes. Volgens mede-organisatrice Esther Boot van de afdeling PR was het eerste thema-contact biertje zeer geslaagd, en is het gestelde doel (meer mensen trekken) ruimschoots gehaald. De volgende thema-biertjes zijn op 25 maart, 24 juni en 30 september 1993. Tussendoor wordt maandelijks een 'ge woon' contactbiertje gehouden in De Hooiberg. Den Bosch/Zoeterwoude De Kerstman heeft tijdens zijn drukke Kerstperiode twee keer Heineken aangedaan. Hij was niet alleen in de week vóór Kerstmis tijdens de kinderex cursies in Den Bosch aanwezig, maar deed 17 december ook Zoeterwoude aan tijdens het eerste 'thema-contactbiertje' in De Hooiberg. In Den Bosch reed de Kerstman de kinderen in een 'Jan Plezier' van de Cambrinuskelder naar de Bossche brouwerij. Daar kregen zij een rondleiding langs de verschillende afdelingen en konden zij ook de afdeling bezoeken waar hun vader of moeder werkt. Daarna werden de kinderen getrakteerd op een glaasje fris, patat, een broodje hamburger en konden ze kijken naar videofilms. Na afloop kregen ze allemaal een cadeau mee naar huis. Zowel de kinderen, ouders als bege- Het opvallende optreden van de Kerstman en de twee Kerstmeisjes

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 25