Oplossing Kerstpuzzels 1992 r s 7 7 u IM J 24 Vorige maand plaatsten we twee kerstpuzzels, waarvan er één meetelde voor de verloting van drie cadeaubonnen. Daar kwamen heel veel reacties op binnen. Niet iedereen stuurde slagzin èn de puzzel in, ter wijl dit wel een vereiste was. Degenen die dat wel hadden gedaan, bleken voornamelijk moeite te hebben gehad met 41 verticaal (dunne streep in weefsel). Het goede antwoord hierop luidde 'gaal'. Uit de goede inzendingen werden drie prijswinnaars ge trokken. Dit zijn Broer uit Zoeterwoude, C.J.A. van Dorst uit Schaijk en mevrouw J.L. Toveman uit Rotterdam. Zij hebben inmiddels hun prijs (een VW-bon van vijftig gul den) ontvangen. Voor de geïn teresseerden onder u, volgen hier nog de goede oplossingen van de twee puzzels. De oplossing van de kerst kruiswoordpuzzel luidde: Een toost op het nieuwe jaar. Na invulling van de kerst-op- spoorpuzzel kon de puzzelaar met de resterende letters de zin 'een heerlijk helder jaar' maken. De gevonden woorden waren: Amstel Malt, Bethlehem, bierglas, bokbier, brouwerij, champagne, dennegroen, diner, engelen, ezel, feestdis, gerst, Heineken Tarwebok, herders, hulst, Jozef, kaarsen, karaf, Kerstmis, Kerstviering, kindeke, kribbe, licht, Maria, Oud Bruin, Oud en Nieuw, piek, pils, rendier, Royal Club, skiën, slee, Sourcy, sneeuw, Spar, stal, stemmig, ster, stol, stro, toosten, vrede, witte kerst. 69 52 87 85 21 32 40 51 64 54 72 10 86 37 30 16 4 50 9 i 73 38 45 E E N O O 0 P H E N E E A A R

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 24