Vrumona in Teleac-cursus Leuke reacties op Sint-actie Uitbreiding Hal West Vrumona om schoner te kunnen produ ceren. Teleac filmde bij Vru mona de nieuwe 10 tons stoom ketel in het Ketelhuis. Deze heeft een beperkte uitstoot van stikstofoxyden (50 mg/m3), die ver onder de wettelijke norm zit van 100 mg/m3. De opnamen die bij Vrumona zijn gemaakt worden nog uit gezonden op 9 februari om 23.30 uur op Nederland 2. Bunnik Deze en volgende maand staat een Teleac- cursus op het programma over 'Schoner Produceren' met daar in opnamen van Vrumona. De serie is bedoeld voor leiding gevenden in het bedrijfsleven en behandelt de nieuwste ontwikkelingen en technieken De 10 tons stoomketel in het Ketelhuis Zoeterwoude In alle vesti gingen van Heineken in Neder land werden medewerkers op 4 december verrast door Sinter klaas. Hij had naar aanleiding van de goud-actie van Heine ken chocoladestaafjes laten maken en die laten verpakken in goudkleurige capsules. In de begeleidende brief stond: Medewerkers van het Heine ken concern zijn goud waard! Daarom voor u dit cadeau in gouden gewaad. Het presentje is via de post verstuurd. Daar voor heeft Heineken de Sint ingehuurd. Beschouw het als een beloning van het 'gouden merk' voor al uw inspanning en fantastisch werk! Vele positieve reacties bereik ten de redactie van Vers van 't Vat. "Leuk. Bijzonder gewaar deerd", was het algemene commentaar. Het Sint-geschenk werd via de interne post verstuurd. De namen van de meeste direc teuren van Heineken Neder- landjs Beheer) bleken niet in PVI, het adressenbestand van de salarisadministratie in Zoeterwoude te staan. Sint stuurde hen daarom vanuit Spanje het presentje alsnog, vergezeld van een geruststel lend gedicht. De Goedheilig man schreef dat de directie zich nog steeds mag verheugen in zijn belangstelling. Voordat de medewerkers van de postkamers aan de grote opdracht van de Sint konden beginnen, moesten de choco laatjes worden ingepakt. Op de foto het inpakken van de vergulde chocola. Van links naar rechts: Marcalino Fonseka, Mohammed Afkir en Danny Mendes Simao Bunnik Eind deze maand wordt de geheel uitgebreide Hal West van Vrumona in Bunnik in gebruik genomen. De hal heeft nu een oppervlak te van 2875 m2. Hierdoor is de huidige opslagcapaciteit zo ver groot, dat opslag bij derden niet langer nodig is. Eind september 1992 is begonnen met het grondwerk. De staalconstruc- Links de nieuwe C02-tank tie is in november neergezet. Eind december werd de vloer gestort. Nieuwe tank Vrumona heeft verder een van haar twee opslagtanks voor vloeibaar koolzuur (C02) ver nieuwd. Dit bleek nodig om aan de strengere ontwerpnormen te voldoen. Bovendien is de nieu we aanwinst groter (40 in plaats van 30 ton). De andere tank vol deed al aan de huidige eisen.

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 23