Overleden 22 (vervolg van pag. 19) Graag benut ik deze gelegenheid om iedereen te bedanken die ertoe heeft bijgedragen om mijn afscheid onvergetelijk te maken. Het heeft mij bijzonder getroffen te ervaren wat collega's voor je kunnen bete kenen. De fijne ontvangst, de geestige toespraak, foto's, cadeaus en de vele bloemen. Dit alles maakte deze dag tot een bijzondere. Ook namens mijn vrouw en kinde ren hartelijk dank allemaal. Heineken het ga u goed. Ricardo Pastoriza Mede namens mijn vrouw, wil ik de directie van Heineken hartelijk bedanken voor de fruitmand, het drankenpakket en envelop, die wij ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk uit handen van de heer Kregel mochten ontvangen. Verder alle vrienden van de donderdagsoos hartelijk dank voor jullie belang stelling, bloemen en cadeaus. Wij wensen u allen een gelukkig en gezond 1993. Jan en Wil Hollenbrok Wij hebben mim een week nodig gehad om de belangstelling en de warmte te verwerken die wij mochten ontvangen op 9 december 1992 op de Jules Veme te Arnhem. In een roes hebben wij deze afscheidsreceptie ondergaan. Het was een zeer groots en gezellig afscheid, georganiseerd door Arie van 't Hoff, Dick Hageman en Jan de Birlc. Heren nogmaals onze grote erkentelijkheid. Met veel plezier en dankbaarheid zullen wij aan deze dag terugdenken en mogelijk dat Aan de lijst 'Jubilea en pensio neringen in 1993' die u bij de vorige Vers van 't Vat aantrof, moeten de volgende namen worden toegevoegd: J. Klok Reg. Servicecentrum N.O.-Nederland, Zwolle 25 jaar in dienst op 1 maart J.Th. Tulleners Hempoint Administratie, Amsterdam 37,5 jaar in dienst op 1 maart J.H.M. Veldhuizen Verpakken, Den Bosch 25 jaar in dienst op 1 maart deze blijheid onze weemoed ten aanzien van dit afscheid wat zal verkleinen. Vrienden het ga u goed. Nel en Gerard Abbink Graag maak ik van deze gelegen heid gebruik, om mede namens mijn familie, de directie en collega's te bedanken voor de gezellige receptie ter gelegenheid van mijn afscheid bij Heineken op 18 december 1992. Uw persoonlijke belangstelling en de vele reacties in de vorm van bloemen en cadeaus waren hartverwarmend. Mijn speciale dank ook voor de orginele wijze waarop mijn afscheid zicht baar tot uitdrukking werd gebracht. Een en ander zal ertoe bijdragen, dat ik met veel genoegen temg kan kijken op mijn Heineken-periode. C.G. van der Vliet Nu de mst een beetje is terug gekeerd wil ik jullie mede namens Lenneke hartelijk dankzeggen voor de getoonde belangstelling tijdens mijn ziekte. De vele telefoontjes en de prachtige bloemstukken, in Shanghai zowel als bij mijn thuis komst, hebben wij zeer op prijs gesteld. Wij wensen jullie een voorspoedig 1993. Chris Peterse Langs deze weg wil ik ook namens mijn kinderen iedereen hartelijk bedanken voor de warme belang stelling die wij van vele Heineken- medewerkers mochten ontvangen. Zowel tijdens het ziekbed van Pierre als tijdens en na zijn begrafe nis. Heineken zal bij ons altijd in herinnering blijven voortbestaan als een groot en genereus bedrijf. Un grand merci! Monique Hottois en kinderen Mede namens mijn echtgenoot bedank ik directie en medewerkers voor de prachtige fruitmand, die werd aangeboden tijdens mijn pensionering. Wij wensen u allen nog een voorspoedig 1993! FM. de Jong Freeser en echtgenoot Ik wil mijn collega's en de directie van de brouwerij vriendelijk bedan ken voor de fantastische feestdag, de mooie cadeaus en de belang stelling die ik mocht ontvangen bij mijn afscheid. Het was een dag om nooit te vergeten! Jan en Sonja Erfman De heer G.C. Bonvanie (65) is overleden op 26 november 1992. De heer Bonvanie was werkzaam bij Vrumona sinds 1 januari 1969. Hij kwam 1 juli 1977 in de HIR terecht. Op 1 juni 1992 is hij met pensioen gegaan. Op 15 december 1992 is de heer A. Reyes Raya (69) overleden. Hij was werkzaam in Rotterdam. De heer Reyes Raya is in dienst getreden op 10 juni 1966. Op 1 april 1976 kwam hij in de HIR terecht. Hij is op 1 december 1988 met pensioen gegaan. Op 5 december 1992 is de heer A.H. Boom (72) overleden. Hij was werk zaam in Den Bosch. De heer Boom is op 7 juli 1957 in dienst getreden, kwam op 1 mei 1984 in de HIR terecht en is met pensioen gegaan op 1 juli 1985. De heer H. van Dal (71) is overleden op 5 december 1992. De heer Van Dal was werkzaam in Den Bosch. Hij is in dienst getreden op 3 ok tober 1955, kwam op 1 januari 1979 in de HIR terecht. Op 1 mei 1986 ging hij met pensioen. Op 27 december 1992 is de heer S.J. Biolek (69) overleden. Hij was werk zaam in Den Bosch. De heer Biolek is in dienst getreden op 31 mei 1965. Op 1 december 1975 kwam hij in de HIR terecht. Hij is op 1 mei 1988 met pensioen gegaan. De heer J.E.I. v.d. Bom (69) is over leden op 5 januari 1993. De heer V.d. Bom was werkzaam bij Amstel. Hij is in dienst getreden op 22 sep tember 1947, kwam 1 maart 1988 in de HIR terecht en is met pensioen gegaan op 1 december 1988.

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 22