Een nieuw vaatje aangeslagen Elke maand belichten wij een nieuw horecabedrijf, waarin één of meer van onze biermerken worden geschonken. Dit keer is dat Hof van Eden, een partycentrum aan de Parkweg 49 in Enschede. ziet in een enorme behoefte", vertelt Kok. "Wij zorgen ervoor dat een feest echt feestelijk wordt, anders dan andere fees ten." Om de Enschedese bevol king op het bestaan van Hof van Eden te attenderen, liet Wim Kok drie maanden lang twee maal daags een commer cial horen op de regionale radiozender Radio Oost. Con sternatie bij de kerken over de gekozen naam zorgde door middel van publicaties in de landelijke dagbladen voor landelijke bekendheid. Laatste hand Hoewel er al vier zalen in ge bruik zijn, is Hof van Eden nog niet geheel klaar. Tijdens het gesprek zijn elektriciens en timmermannen nog druk bezig de laatste hand te leggen aan allerlei verbeteringen. Er zal nog een grote zaal worden ge bouwd, de Orangerie. Wanneer het grasveld voor het Paviljoen is geëgaliseerd, kan daarop wanneer nodig een feesttent worden neergezet voor circa duizend gasten. Verder heeft Wim Kok nog de bouw van een restaurant op zijn programma staan. Hof van Eden zal in mei met feestelijk vertoon worden geopend. Daarbij zal ongetwijfeld een aantal mede werkers van Heineken aan wezig zijn. Want Hof Eden verkoopt al onze concern- produkten. Evenals in 'De Boemel', een ander party centrum van Wim Kok, in het nabijgelegen Boekelo. Behoefte Tot nu toe was er in Enschede slechts één zaait voor bruiloften en partijen. Erg weinig voor een stad die circa 175.000 inwoners telt. Bovendien zijn er ontelba re galafeesten in deze universi teitsstad. "Hof van Eden voor- De Grand Café Theaterzaal zaal tevens gebruiken als TV- studio", legt Wim Kok uit. "De vloer is naadloos en daardoor geschikt voor rijdende came ra's. In de ronde koepel zijn alle mogelijkheden voor ver lichting aanwezig. Daardoor kan de zaal bijvoorbeeld ook goed worden gebruikt om produktpresentaties te houden. Vanuit de vloer kan zelfs een heel koud buffet (of andere ver rassing) omhoogrijzen." Chic Met zijn vide, marmeren zuilen en vele palmen ademt de Grand Café Theaterzaal een sfeer uit van nostalgie, romantiek en vooral klasse. Ook deze chique zaal is geschikt voor grote ont vangsten. Wie de ruimten van Hof van Eden ziet, en dat geldt ook voor het Grand Casino Royal of de Piano Bar/annex discotheek, zou direct een groots feest willen geven. Dan hebben we nog niet de mogelijkheden genoemd die het artiestenbureau van Wim Kok biedt. Alles kan. Zingen de serveersters, pianospelende portiers, goochelende koks, of (inter)nationale sterren. Lang geleden schonk een rijke textielfabrikant het 'Volkspark' aan de Enschedese bevolking. Het was het eerste stadspark van Nederland. 125 jaar ge leden werd in dit Volkspark een paviljoen gebouwd, waarin feesten konden worden ge houden. "Het pand heeft een rijke historie. Vele koninklijke en andere hooggeplaatste per sonen zijn er geweest. Voor ons was het de ideale locatie om het pand de nodige verbouw ingen ondergaan. Medio '91 begon de renovatie. Alleen de draagmuren bleven staan. In middels zijn al vier zalen in gebruik. Het ontwerp daarvan is van de heer Kok zelf. een partycentrum te vestigen", vertelt eigenaar Wim Kok. Hij is de man achter cateringbedrijf en partyservice 'Creative Party Planning'. Natuurlijk moest Studio De grootste zaal is de Grand Café Koepelzaal, die geschikt is voor ontvangsten van zo'n vijf honderd gasten. Deze sfeervol le mimte biedt plaats aan een podium, twee bars en vele ta fels en stoelen. Hij beschikt ook over bijzondere technische snufjes. "We kunnen deze

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 21