Elkington wint Australian Open Excursieroute aangepast Of GOLft i .Heineken Australian open Heineken australian j Heineken australian open foto's die een en ander moeten verduidelijken. Deze drielui ken vervangen de oude teke ningen, kaarten en flesjes die tot nu toe tijdens de rondlei dingen werden gebruikt. Ook zal de route iets anders lopen dan nu. De dia's en het videomateriaal worden gemaakt door de Au- Een oud en nieuw beeld A. De koperen brouwketel in het Brouwhuis diovisuele Dienst van Heine- ken. De ideeën voor de ver nieuwde route zijn voor een groot deel afkomstig van de af delingen Reclame Service Dienst en Public Relations. ïWB. OPEN Winnaar Steve Elkington met de beker Sydney Golfspeler Steve Elkington heeft het Heineken Australian Open gewonnen dat eind november op de Lakes Golf Club in Sydney werd ge houden. De Australiër wist concurrent Peter Mc Whinney op de laatste dag te verslaan. De Nederlander Chris van der Velde eindigde op de 20ste plaats met scores van 74, 72, 74 en 72 en dat was ook de plaats die hij had voorspeld aan de vooravond van het toernooi. Het Heineken Australian Open trok 60.000 toeschouwers. Het evenement werd live via de Australische televisie uitge zonden en wereldwijd naar meer dan 22 landen verstuurd (inclusief USA, Japan en Nieuw-Zeeland). Raymond Floyd in actie Zoeterwoude Regelmatige bezoekers van de brouwerij in Zoeterwoude hebben het al ge merkt: de excursieroute wordt aangepast. Hier en daar hangen al grote dia's die samen met videofilms en fraai ingerichte vitrines de bezoeker een goed beeld zullen geven van het oude en nieuwe brouwproces. Voor dit zelfde doel is vorig jaar in het Brouwhuis een oude koperen brouwketel uit de voormalige Rotterdamse brou werij geplaatst. In de ketel is een vitrine gemaakt. Deze is ingericht met oude attributen van Museumgoederenopslag in Amsterdam. Tijdens de route wordt veel gewerkt met drieluiken. Daar in is links een dia te zien van het oude produktieproces, rechts van het huidige en in het midden enkele tekeningen en

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 20