Onze dienst verlieten Dankbetuigingen Argentinië De heer A. Filé is 2 december 1992 teruggekeerd uit Argentinië. Daar was hij gedetacheerd bij Cerveceria y Malteria Quilmes S.A. in Zarate in de functie van HTS Engineer Start-Up Brewhouse. Bahamas De heer A.J.O. Bart-Williams is 4 december 1992 teruggekeerd uit de Bahamas, waar hij gedetacheerd was bij Commonwealth Brewery Ltd. in de functie van Relief Manager. Kongo De heer M.f.M.P. de Lepper is 16 januari 1993 uitgezonden als Directeur Technique naar Brasserie de Brazzaville S.A. te Brazzaville. De heer S. Broersma keert 27 januari terug uit Kongo, waar hij is uitgezonden als Chef Entretien bij Brazzaville S.A. in Brazzaville. St. Lucia De heer J.G.C.M. Janssen is in de cember 1992 teruggekeerd van zijn uitzending naar Singapore, waar hij als Area Export Manager Far East Australia werkte bij Heineken Far East. Hij is per 1 januari 1993 op nieuw uitgezonden. Dit keer als General Manager naar Windward Leeward Brewery Ltd in Vieux Fort, St. Lucia. Singapore De heer P.P. de Ridder is per 10 januari 1993 uitgezonden als Area Export Manager Far East Australia naar Heineken Far East in Singapore. (Na een dienstverband van drie of meer jaar) Singapore Dhr. J.G. de Kempenaer (Asia Pacific Breweries in Singapore) Horecagebieden Mw. J.C.F. van Elderen(Dr.handel Dordrecht) Dhr. N.J. de Hek (Dr.handel Rotter dam) Dhr. E. BosmafDr.handel Grouw) Dhr. C.F. de Zeeuw(Hempoint) Zoeterwoude Mw. A. van Gosliga (Facturering Services) Dhr. B.J. Bleeker (Thuisverbruik) Dhr. A.A.M. Metzemaekers (Thuisverbruik) Dhr. A.B. Sauter (HTS) Ook namens mijn kinderen wil ik graag de directie en de oud-collega's van de Amstel Brouwerij langs deze weg dankzeggen voor de blijken van belangstelling na het overlijden van Theo Senten. Het heeft ons bijzonder gesterkt en getroost dat U allen zich betrokken voelde bij dit verlies. Uit aller naam: f.A.A. Senten-Vereijken Tegen het afscheidnemen op 27 november heb ik enorm opgezien. Het betekende immers voor mij het einde van een lange periode bij Heineken waarin ik met plezier gewerkt heb en waarin ik in 35 jaar zoveel fijne mensen heb leren kennen. Velen hebben mij op de receptie overweldigd door hun massale aanwezigheid en goede wensen voor de toekomst en hebben daardoor deze dag onver getelijk gemaakt. Voor het ophalen van de herinneringen was helaas weinig tijd, maar daar zal hopelijk nog voldoende gelegenheid voor komen. Mede namens mijn vrouw en kinderen dank ik iedereen voor hun bijdrage in welke vorm dan ook. Vooral uw aanwezigheid en de ontvangen brieven geven mij het fijne gevoel wat een afscheid zo plezierig maakt. C.F.M. Verbiesen Hierbij bedank ik de directie en mevrouw Van Kooten voor het drankenpakket en het mooie bloemstuk, die wij mochten ont vangen voor ons 40-jarig huwelijk. F am. W.f. Mühlrad Hierbij wil ik Heineken Nederland B.V. en mijn collega's van Heineken Verpakken Export bedanken voor de cadeaus die ik mocht ontvangen vanwege mijn 25-jarig jubileum. Wim Suiker Graag bedanken wij directie Haven stad, Export, Duty Free en alle collega's voor de vele cadeaus en bloemen die wij mochten ont vangen op mijn afscheidsreceptie in de Raadskelder te Rotterdam. Nogmaals hartelijk dank. Nico en Ria de Hek Hierbij bedanken wij de directie van Heineken voor het mooie bloem stuk en het drankenpakket dat wij ter gelegenheid van ons 40-jarig hu welijk mochten ontvangen. Ook dank aan mevrouw Van der Linden van Personeelszaken, die dit alles mogelijk heeft gemaakt. Christ en Riek Duif Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik iedereen bedanken voor de felicitaties, bloemen, pracht- cadeaus en belangstelling tijdens mijn afscheidsreceptie op 4 decem ber 1992. Mijn bijzondere dank gaat uit naar directie, chefs, het ont vangst-comité, collega's, oud-colle ga's en zeker alle 'bewoners' van het hoofdkantoor waarin ik vijftien jaar Huismeester ben geweest. Het was alles bij elkaar te gek wat u voor mij heeft gedaan. Heineken en alle medewerkers, het ga u allen bijzonder goed. L. de Wit Bij deze wil ik, mede namens mijn vrouw, de directie van Heineken bedanken voor het mooie boeket bloemen, een drankenpakket en een envelop die wij ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk mochten ont vangen uit handen van mevrouw Van Kooten. Wat een verrassing! Hiervoor bedankt. F am. P. Dam Hierbij wil ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, de directie en alle medewerkers van hoog tot laag heel hartelijk danken voor de zeer gezellige en geslaagde receptie op 3 december 1992 ter gelegenheid van mijn afscheid. Ook oud-collega's en derden bedankt voor de goede wen sen, cadeaus, bloemen, enzovoort. Wij wensen iedereen het goede toe, onder het motto 'Pappen en nat houden'. Max Muschner (vervolg op pag. 22)

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 19