Huwelijken Geboorten Geslaagd Buitenland Zoeterwoude Mw. H. de Jong (Produktie Overhead) met dhr. T. Spelt Dhr. C. Lopes (Verpakken) met mw. A. Dos Santos Fernandes Dhr. F.P.J. van der Vliet (Elektro Kracht Instrumentatie) met mw. T. van Hove Dhr. P.J.F.M. Hendriks (Extern Transport) met mw. K.J.M. Pessers Mw. D.M. Straver (Opleidingen) met dhr. R.F.M. de Schepper Horecagebieden Lidewijn M., d.v. G. van Kampen (Juridische zaken, Den Bosch) Tessa A., d.v. mw. A.H.J. Reijmer (Dr.handel Arnhem) Mare T., z.v. L.C. van der Meide (Dr.handel Middelburg) Bjom, z.v. J.W. van Limbeek (Dr.handel Rijssen) Madeion A., d.v. M.A.M. Marck (Gelderland/ Overijssel) Kirsten, d.v. P. Notenbomer (Dr.handel Groningen) Christiaan z.v. R. Schriemer (Dr.handel Grouw) Zoeterwoude Danni, d. v. dhr. R. Zandburg (expatriate) Samantha, d.v. dhr. W.A. Bakker (Administratie) Roy, z.v. dhr. G.T.M. van Klooster (Thuisverbruik) Tessa M.; d.v. dhr. f.A.A.F. Caspers (Informatiesystemen) Arie N., z.v. dhr. A. Barnhoorn (Verpakken) Suzanne A., d.v. dhr. A. v.d. Boogaart (Automatisering/ Informa tisering) Tessa A., d.v. dhr. Ch. Bos (Brouwen) Giovanni F., z.v. dhr. F. Delgado (Kelders) Coen, z.v. dhr. M. Hengsdijk (Onderh. Prod. Installaties) Azizia, d.v. dhr. E.M. Oumansouri (Verpakken) Romy, d.v. mw. H. Varik-v.d. Meer (Arbeidszaken) Esther, d.v. dhr. R.W. Verhaagen (Personeelsinformatie Administratie) Amsterdam Voor het diploma Leidinggeven bij Interne- en Civiele Diensten: Dhr. Q.M.M. van Trigt (Interne Dienst, A 'Wet) Horecagebieden Voor het diploma Machineschrijven: mw. M.A.M. Lawa (Verkoop Binnendienst Arnhem) Voor het diploma Management Assistent 1: mw. W.M. Teeuwen (Verkoop Binnendienst Hoofddorp) Voor het diploma EHBO-Reani- matie: W.J.J. Bour, J.G. van Daele (beide Dr.handel Middelburg) Rotterdam Voor het diploma Logistiek Management: mw. H.J. van de Ruit- Vogelaar (E.T.A.) Zoeterwoude Voor het diploma Praktische Bedrijfskunde: Dhr. R. Drieduite (Thuisverbruik) Voor het diploma Logistiek Management: Dhr. f.M.Dullaart (Applicatie Ontwikkeling) Voor de cursus Timeline 4.0: C.A.M. Duivenvoorden, F.H. Loeber, E. van Westrienen (allen Technische Dienst) Voor de cursus Heftruckchauffeur Intern: E. de Haas, D. Remmel- zwaal, B. van Loon (allen Verpakken) Voor de cursus Heftruckchauffeur Intern: P. Klinkenberg (Kwaliteitsdienst Verpakken) Voor het certificaat Dirksen Impulstechniek: H.R. van Dissel (Technische Dienst) Voor het getuigenschrift Dirksen Intek Elektrische Basisbegrippen A: G.M. Bottse (Brouwen), J. van der Mark (Technische Dienst) Voor de cursus Nederlandse Taal: C.N. Concalves (Verpakken) Voor het diploma VaPro Procesoperator A: L. Noort (Verpakken) Voor het getuigschrift Streekschool Theorie VaPro Mechanisch operator B: A.R. den Aantrekker, G.C. Ammer- laan, E. van Dorp, f. Hazenoot, M. Kranenburg, H.N. Noorlander, P.A.M. van de Sman, R. Turk, A. Verloop, C. Vijfvinkel, J.C.J. Zevenhoven (allen Verpakken) Griekenland De heer Th.M. Zwart is 4 januari 1993 uitgezonden als Executive Engineer naar Athenian Breweries in Athene, Griekenland. Maleisië De heer R. Zandburg is 12 januari 1993 uitgezonden als Heineken Brewer naar Guinness Anchor Berhad in Petaling Jaya, Maleisië. Rwanda De heer N.A. Vervelde is 19 januari 1993 teruggekeerd uit Rwanda, waar hij was uitgezonden als E)irec- teur Commercial bij Bralirwa S.A. in Kigali.

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 18