Lmmrn is voor Heineken een jaar geweest van veel beweging. Zowel naar de markt toe als binnen de onderneming heeft de 'new Heineken-spirit' steeds meer gestalte gekregen. De nieuwe manier van denken en doen heeft ons bedrijf het afgelopen jaar flexibeler en daardoor sterker gemaakt. In 1993 zal dat proces zich voortzetten, wanneer iedereen bereid blijft zijn schouders eronder te zetten. Kijkend naar Nederland, kunnen we spreken van een bijzon der jaar. De omzetcijfers zijn gunstig beïnvloed door een goed carnaval, een mooie zomer en recentelijk door de succesvolle introductie van Heineken Tarwebok. Verder is het eind '91 geïntroduceerde Amstel Malt, als gevolg van de inzet van velen van u, nu een krachtige speler op de Nederlandse alcoholvrij markt. Wanneer we over onze landsgrenzen blikken, zien we dat het merk Heineken zijn vleugels verder uitslaat. Belangrijk voor beeld daarvan is de keuze voor export naar de grote, maar moeilijk doordringbare Duitse biermarkt. Wij zien het als een uitdaging juist daar met ons premium merk successen te boeken. Daarnaast zijn de verwachtingen hoog gespannen voor wat betreft het Verre Oosten. Het is een markt met vele groeimogelijkheden. Ons bedrijf speelt actief op zulke kansen in. Zo blijft Heineken het meest internationale biermerk ter wereld. En dat is iets waarop we samen trots kunnen zijn. Voor het komende jaar hoop ik dat door een nog betere samen werking Heineken N. V. tot een nog slagvaardiger onderneming zal uitgroeien. Gaarne wil ik u danken voor uw aller inzet en loyaliteit in het afgelopen jaar. Ik hoop dat u het komende jaar met veel plezier en daadkracht tegemoettreedt. Ik wens u en de uwen heel prettige kerstdagen en een voor spoedig nieuw jaar. Namens de Raad van Bestuur G. van Schaik 1992

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 3