Verpakken op stap Heineken Bluesband opgericht Amstel Karaoke Show De eerste repetitie van de Heineken Bluesband, yan links naar rechts: Mario Roelofsea, Michel Mühlebach, Michel Groen. Hans Marck en-Peter Everts. (Op de foto ontbreekt Peh lp) Zoeterwoude Een viertal Heineken-medewerkers uit Zoeterwoude heeft kortgele den de 'Heineken Bluesband' opgericht. Het gaat om Hans Marck (Beheer Telecommunica- tie/Net-werk, toetsen), Michel Mühlebach (TD Verpakken, drums), Peh lp (Bedrijfsrestau rant, zang en gitaar) en Peter Everts (PRN, zang en gitaar). De band wordt momenteel versterkt door sologitarist Mario Roelofsen en bassist Michel Groen (een van de foto De Amstel Karaoke Show is in januari in deze horecabedrijven te beleven: 6 januari: 9 januari: 15 januari: 16 januari: 22 januari: 23 januari: 29 januari: 30 januari: Café Frapo's, Vlissingen Café Moestas, Woudenberg Café Reiderland, Finsterwolde Café De Notaris, Beverwijk Oude Herberg, De Rijp Café Sportzicht, Aalsmeer Café 't Centrum, Harskamp Café Scheiwijk, Beverwijk Zoeterwoude Medewerkers van de afdeling Verpakken (Co lonne 1, ploeg 3) uit Zoeter woude maakten onlangs een collegiaal uitstapje naar het Heineken Ontvangstcentrum in Amsterdam. De excursie was bedoeld om elkaar ook eens op een andere manier te le ren kennen. Behalve het be zoek met de gebruikelijke rond leiding, stond ook nog een spor tief onderdeel op het program ma: bowlen. Al met al een ge slaagd initiatief, dat volgend jaar met een tennistoernooi zal worden vervolgd. De medewerkers in het Ontvangstcentrum in Amsterdam grafen van Vers van 't Vat). De eerste repetities zijn inmid dels gehouden. "Op sportgebied wordt binnen Heineken zeer veel georgani seerd. Op muziekgebied was er in feite alleen de Heineken Fan fare. Op zich vreemd. Met de oprichting van de Heineken Bluesband is daarin verande ring gekomen. Het is onze be doeling te gaan optreden met gasten. Wanneer we bijvoor beeld in Groningen spelen, kunnen muzikale Heineken- collega's uit het betreffende ho- recagebied een aantal num mers meedoen", aldus de band. Op het repertoire staan veel bluesnummers, maar op zijn tijd wordt er ook een stevige pot rock 'n roll geserveerd. Naar verwachting zal de Heineken Bluesband het komend voor jaar voor het eerst de bühne be klimmen: "Uiteraard spelen we alleen in gelegenheden waar onze bieren worden verkocht." Collega's die wel eens mee wil len spelen bellen: 071 - 456034.

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 31