Gezamenlijk afscheid delingschef. Ook hun directe chef was hierbij aanwezig. Tij dens de voorontvangst werden zij toegesproken door bedrijfs leider De Voogd. Hij bood de partner of het familie-lid een J.P. van Bergen, vorkheftruckchauffeur (Intern Transport) 33 dienstjaren W.J.G.M. v.d. Kamp, monteur mechanisch A (Technische Dienst) 22 dienstjaren P.C.M. Uzeel, vorkheftruckchauffeur (Intern Transport) 21 dienstjaren bloemetje aan. Na het diner dat hen door het bedrijf werd aan geboden, startte de receptie in de grote zaal. Hier waren heel veel medewerkers en oud-colle ga's aanwezig. Bovendien was J. Erfman, corveeër (Brouwen) 16 dienstjaren Mw. C. Luiken, le Serveerster/kantine beheerder (Interne Dienst) 14 dienstjaren L.J. Vorstenbosch, tapstangenreparateur (Verpakken) 22 dienstjaren er een grote vertegenwoordi ging uit België gekomen. Na een aantal toespraken door de betrokken afdelingchefs, werd de feestelijke receptie in rijm vorm geopend. M.J.A. Eekels, tapper (Verpakken) 24 dienstjaren A. Alonso Peral, bedieningsman (Verpakken) 21 dienstjaren L. de Wit, corveeër/huismeester (Interne Dienst) 14 dienstjaren Den Bosch Op 4 december vond een gezamenlijk afscheid plaats van de heren J. Erfman, L. Pijnenborgh, L. de Wit, J.P. van Bergen, P.C.M. Uzeel, W.J.G.M. v.d. Kamp, J.J. van Esch, A. Alonso Peral, M.J.A. Eekels, L.J. Vorstenbosch en mevrouw C. Luiken. Voor de vestiging Den Bosch was het de zesde keer dat er afscheid werd genomen van een groep colle ga's die gebruik maken van de vertrekregeling voor oudere werknemers. De afscheidsreceptie vond plaats in het Heineken Ont spanningscentrum. De elf me dewerkers, vergezeld van hun partner of familielid werden hier ontvangen door de be drijfsleiding en de betrokken af J.J. van Esch, bedieningsman (Verpakken) 21 dienstjaren L. Pijnenborgh, losser/ontvanger grondstoffen (Brouwen) 18 dienstjaren lip Is «hïp Mik*}* tf&NR i-

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 29