JC* In Memoriam W.N. Kleton In Memoriam F. Lucke In Memoriam P. Hottois In Memoriam J. Luk Na een leven vol toewijding en zorg is heel onverwacht op 2 augustus de heer W.N. Kleton overleden (58). Hij was sinds 1987 in de HIR opgenomen. Wim Kleton kwam in 1960 in dienst bij Amstel en kwam na de overname door Heineken te werken aan de Van der Helststraat. Daar was hij ondermeer werkzaam bij de afdelingen Verpakken en Intern Transport. Toen hij in de HIR terechtkwam, ging hij zich vooral bezighouden met zijn grote hobby: het maken van miniaturen. Wim was een sympathieke en leuke collega. We zullen hem missen. We wensen zijn vrouw en zijn familie veel sterkte bij het verwer ken van dit verlies. Na een langdurige ziekte is op 12 september de heer F. Lucke overleden. Hij werd 61 jaar. Frans Lucke kwam 23 april 1951 in dienst bij Heineken Amsterdam. Daar werkte hij in de Bottelarij. Toen de brouwerij in 1988 ging sluiten, kwamen hij en enkele andere collega's in de zogeheten ROWOR-regeling van Heineken terecht. Kort daarop is hij ernstig ziek geworden. Frans was een op zich zelf staand figuur en een harde werker. Over zijn verzameling 'sigarebandjes en drankenetiketten' kon hij heel veel vertellen. Het is duidelijk dat hij veel te jong is gestorven. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw. Tot onze grote ontzetting ont vingen wij het bericht dat de heer P. Hottois 25 oktober in zijn woon plaats Ottignies te België is over leden. Hij werd 48 jaar. Pierre kwam op 1 oktober 1984 in dienst bij onze dochteronderneming Ibecor in Brussel. Vanuit deze orga nisatie werd hij door Heineken uit gezonden naar achtereenvolgens Congo en Zaïre. Zijn laatste functie in Zaïre was directeur van Sige Bukavu. Pierre was een echte Afrika-ganger. Hij heeft tijdens zijn carrière voor Heineken in landen als Algerije, Tunesië, Mauretanië, Senegal en Ivoorkust gewerkt en deed dit altijd met een groot enthousiasme en vol idealisme. Pierre probeerde zijn medewerkers altijd iets extra's mee te geven. Het is dan ook niet voor niets dat de bijnaam van Pierre 'le professeur' altijd met ontzag werd uitgesproken. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Monique en hun drie kinde ren Eric, Thierry en Dominique. Ook zij hebben gedurende de vele jaren in Afrika hun bijdrage geleverd aan het Heineken-concem. Wij wensen hen alle kracht en moed toe om dit verlies te dragen. Moge Pierre in onze gedachten blij ven voortbestaan als een groot man. I Op 27 november is J. Luk over leden. Hij werd 56 jaar. Het was al enige tijd duidelijk dat het met de gezondheid van Jan niet goed ging. Zijn functie Montage Specialist kon hij al geruime tijd niet meer uitoefenen. Met veel wilskracht heeft hij de laatste jaren als Tech nisch Medewerker op het Centraal Laboratorium doorgebracht. Jan was, toen hij nog gezond was, overal te vinden waar brouwerijen werden gebouwd. In plaatsen als Thessaloniki, Popoli, Ibadan, Aba en St. Lucia, kortom overal was hij actief. Jan stond bekend om zijn grote hulpvaardigheid. Nooit deed je te vergeefs een beroep op hem. Hij was een gezellig mens in het team. Te genslagen wist hij opgewekt te ver werken. De wijze waarop hij met zijn grootste tegenslag omging dwong diep respect af, maar uitein delijk heeft die hem toch geveld. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Aad en zijn twee dochters, die Jan nu moeten missen.

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 19