Geboorten Geslaagd Buitenland Onze dienst verlieten Dankbetuigingen Overleden Bunnik Deborah E.; d. van S. van der Veen (Intern Tianspoit) Rotterdam Thom, z.v. S.E. van de Wel-Barto (ETA R/Cr) Zoeterwoude Robert-Jan, z.v. J.T. Joosten (Instrumentation, Process Auto mation Electrical Engineering) Suzanne, d.v. H.C. Oexman (Pilot Plant) Daan en Bart, zonen van A.D. Ronteltap (Process/ Product, Process Technology) Lisse, d.v. M.L. v.d. Plas (Project Management) Wouter, z.v. A. Doderer (Research Development Heleen, d.v. L. Noort (Verpakken) Mailcel E.; z.v. F.C. v.d. Zijden (Centraal Magazijn) Buitenland Mathijs Robert, z.v. M.J.M.P. de Lepper (Bvrrundi) Amsterdam Voor het diploma Master of Management Organization: R. van Giessen (Professional Management) Bunnik Voor het diploma Vakopleiding Functioneel Ontwerp van Volmac: Mw. H. Ebbes-Schultinga (Informatisering/Automatisering) Vietnam De heer A.J. Kraaijo is per 26 november 1992 uitgezonden als Brewery Manager naar Vietnam Brewery Ltd., Flo Chi MinhCity. USA De heer K.M. Plaugmann zal per 1 november 1992 gevestigd zijn als Co-ordinating Director Western Hemisphere bij Heineken Caribbean Inc. in Miami. Angola In verband met de heersende onlus ten in Angola heeft Heineken al haar medewerkers gerepatrieerd naar Europa. Wanneer de werk zaamheden in Angola weer hervat zullen worden is nog niet bekend. (Na een dienstverband van drie of meer jaren) Zoeterwoude J.H. van Balgoyen (Opslag Intern transport) Mw. C. de Jong-Goedhart (Secretari aat Research Development) Mw. J.J.B. Kraan-Zandbergen (Secretariaat EFI) Mw. E.P. Caron-Berg (Secretariaat Project Services) D.F. van Berckelaar (Verpakkingstechniek) F.P. de Boer (Energiesystemen Heineken Technical Services) A. van 't Hof (Research Development) Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken hartelijk danken voor de prachtige planten bak die ik ter gelegenheid van mijn tachtigste verjaardag mocht ontvangen. P. W. van Loon De receptie ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum is onvergete lijk geworden. Graag wil ik namens mijn echtgenote en kinderen een ieder die hieraan heeft bijgedragen van harte bedanken. fo Savelkoul Hiermee dank ik de directie van Heineken voor het mooie bloem stuk bij de crematie van mijn man. M.J.A. van Sermondt- van Binsbergen Hiermee wil ik, mede namens mijn vrouw, de directie en de heer J. de Birk hartelijk bedanken voor de goed verzorgde receptie op 29 oktober ter gelegenheid van mijn afscheid. Ook collega's en oud collega's bedankt voor uw goede wensen, zowel mondeling als schriftelijk, de bloemen en cadeaus. Wij wensen eenieder het allerbeste toe. Gerrit Geurts Wij zijn Heineken zeer dankbaar voor de belangstelling, de goede wensen en de cadeaus, die wij op 26 november 1992, de dag waarop wij 50 jaar getrouwd waren, mochten ontvangen. Het is verheugend dat Heineken, vele jaren na pensione ring nog belangstelling toont voor hoogtepunten in de privé-sfeer. Nogmaals heel hartelijk dank. f.H.A. Oosterbroek en echtgenote Mede namens mijn echtgenote bedank ik de directie van Heineken voor het mooie bloem stuk, drankenpakket en niet te vergeten de envelop met inhoud die ons door mevrouw Van Kooten werd aangeboden ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijksfeest. Sluijter en echtgenote Ik wil mede namens mijn vrouw, de directie en mevrouw Van Kooten hartelijk danken voor de verras singen, die wij ter gelegenheid van ons 55-jarig huwelijk mochten ontvangen. Earn. Nieuwenhuyse De heer M. Senten (70) is overleden op 21 november. De heer M. Senten was werkzaam bij Amstel. Hij is in dienst getreden op 2 april 1951. Hij maakte vanaf 1 januari 1983 gebruik van de Wachtgeldregeling. Op 15 november is de heer J. Bonte (75) overleden. Hij was werkzaam bij Vmmona en maakte sinds 1 april 1980 gebruik van de VUT- regeling.

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 18