Nieuwe zuiveringsinstallatie Kick Off voor project Homerus Ttoeede distilleerderij voor Bols Benelux Zoeterwoude De afvalwater zuiveringsinstallatie van de brouwerij in Zoeterwoude wordt uitgebreid. Het contract hier voor werd 20 november gete kend in het bedrijfskantoor in Zoeterwoude. De uitbreiding bestaat uit een speciale anaë robe (zuurstofvrije) installatie, waarvan een firma in Delft Zittend van links naar rechts: De heren Dennet, Luthin en Ten Hoor. Staand van links naar rechts: de heren Frankin, Boot, Roncen en Keijzer Rotterdam Feijenoordspelers John de Wolf en Rob Witschge verzorgden 3 december de offi ciële 'kick off' van het project Homerus in het horecagebied Rotterdam/Zeeland. Dat ge beurde in de vestiging Rotter dam Crooswijk. Homems is een horeca-infor- matiesysteem dat de papieren klantenkaart (de HIS-kaart) moet vervangen. Alle vertegen woordigers kunnen via een zogeheten 'Notebook' oftewel draagbare personal computer, voortaan alle veranderingen van de klanten rechtstreeks wijzigen. Het project ging begin dit jaar van start. Rotterdam/Zeeland is het vierde horecagebied dat op Homems wordt aangesloten. Limburg zal in april 1993 de hekkesluiter zijn. licentiehouder is. Anaërobe zuivering houdt in dat het water door een mengcultuur van bacteriën wordt gezuiverd, zonder dat gebruik wordt ge maakt van zuurstof. De nieuwe waterzuiverings installatie wordt naar ver wachting begin 1994 in gebruik genomen. Het contract werd getekend door de heren J.J. Dermet en R. Frankin van het Delftse bedrijf en f.J. ten Hoor van Heinelten Nederland en de heer R. Luthin van Heine lten International Corporate Purchasing. Zoetermeer Bols Benelux krijgt een nieuwe distilleerderij in Zoetermeer. Deze zal half 1993 in gebruik worden geno men. Tegelijkertijd moet dan ook de bouw van een opslag ruimte voor de eikehouten va ten van Bols Corenwyn en Bolt- ma Royal Dark zijn afgerond. De distilleerderij verrijst naast de graanalcohol- en moutwijn branderij Hollandia III en zal hiermee rechtstreeks in verbin ding staan. Het gebouw voor de opslag van de eikehouten vaten komt op het parkeerterrein ten noorden van de branderij Hollandia RL De distilleerderij voor de likeuren van Bols blijft in Nieuw-Vennep gevestigd. Daar zal ook het bottelen van Bols Corenwyn en Bokma Roy al Dark blijven plaatsvinden. Een maquette van de nieuw A te bouwen distilleerderij

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 15