10 x11 jaar carnaval Oeteldonk Den Bosch en carnaval is als Toon Hermans en Carré. Alleen al wat langer: 110 jaar om precies te zijn. Onder het motto 'Oeteldonk 10 maal 11 jaar jong' werden dit jaar diverse evenementen georganiseerd. Hans Olthoff liet zich aan de piano inspireren door een speciaal van hem gemaakte cartoon in de Hofbrouwerij van Oetel donk. Heineken is al jaren hofbrouwer van de Prins. Amadeiro, in het dagelijks leven adviseur van minister president Lubbers, toonde zich zeer tevreden over de kwaliteit van het Heineken bier. Hij deed dat in aanwezigheid van onder anderen een groep medewer kers van de cateraar die tijdens de feestweek in de Casino- tuin zorgde voor een perfect getapt glas Heineken bier. De Oeteldonksche Club heeft de wens uitgesproken dat het bier tijdens carnaval '93 ook zo goed wordt verzorgd door de Bossche horeca. Een toost op 110 jaar A Oeteldonks carnaval. Van links naar rechts de heren M. Otgens, F. Weck, K. Vuursteen, A. Rademaker, H. Olthoff en A. Booster Alle 144 Bossche carnavals clubs, aangesloten bij de (over koepelende) Oeteldonksche Club, hadden een groot ten tencomplex ter beschikking voor allerlei festiviteiten. Zo werden er uiteraard veel reünies gehouden. Kees Voermans, Chef Ontvangsten H'Bosch, is al jarenlang betrokken bij het Oeteldonks carnaval: "De kracht ligt hem in het feit dat de Oeteldonksche Club be staat uit zoveel kleinere clubs. Ze zijn allemaal zeer actief. Het enthousiasme voor het organiseren van carnavals-acti viteiten neemt alleen maar toe. Daarom is het hoogtepunt van het Bossche carnaval nog lang niet bereikt." ,£N oe MOF0ROUWÊR HEET 'R N06 MEER VAN DEZE... Wie meer wil weten over de rij ke historie van het Oeteldonks carnaval, kan momenteel te recht in het Noordbrabants Museum in Den Bosch. Daar is een speciale, naar verluidt in drukwekkende tentoonstelling ingericht. Prins Amadeiro XXIII steekt het bier in onze Bossche brou werij. Hij wordt geassisteerd door brouwer Cor Bekkers Zijne Excellentie Prins Ama deiro XXin heeft 20 november volgens traditie bier gestoken Eind september, begin oktober is het jubileum een week lang gevierd in de Casinotuin in het hart van Den Bosch. Vice-voor- zitter Karei Vuursteen en hoofd Horecagebied Brabant Hans Olthoff gaven ondermeer acte de présence namens Heineken.

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 11